شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676160
حریرچی در اردبیل مطرح کرد؛

دستاورد درخشان طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا/ شب یلدا مجازی برگزار شود

دستاورد درخشان طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا/ شب یلدا مجازی برگزار شود
معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: به برکت اجرای طرح شهید سلیمانی در کنترل سیر صعودی بیماری به دستاوردی درخشان دست یافته ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ،  ایرج حریرچی عصر امروز در جلسه ستاد کرونا اردبیل  اظهار داشت: استان اردبیل جز آخرین استان هایی بود که به روند صعودی رسید بود و اکنون  نشانه های اولیه نزول شدت بیماری در این استان آشکار شده است و با کار درخشان و با اجرای طرح شهید سلیمانی که با همکاری سپاه ،استانداری و علوم پزشکی انجام شد این استان روند نزولی را آغاز کرده است.

وی افزود:  دستاوردهای بزرگ و درخشانی در کنترل سیر صعودی بیماری به برکت طرح شهید سیلیمانن داریم ولی اگر دستور العمل های رعایت نشود دوباره به وضعیت قبل باز خواهیم گشت .

معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه نگران مراسم های شب یلدا هستیم گفت: در استانهای شمالی سرما اوج می گیرد که می تواند در شیوع بیماری موثر باشد و باید بطور ویژه از برگزاری مراسم های شب یلدا پرهیز کینم.

وی تصریح کرد: اگر در زمان جنگ دشمن بعثی از یک طرف خاک ما را تهدید می کرد، امروز کرونا از یک سمت ، تحریم ها هم از یک طرف دیگر مشکل زا است که البته رهبر معظم انقلاب همواره سلامت را اولویت دانستند ‌.

حریرچی ابراز داشت: می دانیم بستن بازار و مغازه ها برای مردم چه مقدار سخت است اما امیدواریم با کاهش و سیر نزولی بیماری به روند عادی زندگی برگردیم؛ استان اردبیل جزو دانشگاه های مادر ما نیست اما وقتی توانسته ۵۰۰ مریض بستری کند نشان دهنده فداکاری است .

وی با اشاره به اینکه کاری که سپاه و بسیج و استاندار در اردبیل انجام داده ، از استان های دیگر جلوتر است گفت: تمام سرمایه و حیثیت خودمان را روی طرح شهید سلیمانی گذاشته ایم وقتی اسم طرح شهید سلیمانی است باید اسم شکست را کلا کنار بگذاریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676160
ارسال نظر
نظرات