شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676174
امام جمعه اصلاندوز:

خدمت صادقانه آیت الله یزدی به مردم در مدیریت های مختلف/ هیچ عاملی مانع حمایت از ولایت فقیه را در مقابل فتنه‌گران نشد

خدمت صادقانه آیت الله یزدی به مردم در مدیریت های مختلف/ هیچ عاملی مانع حمایت از ولایت فقیه را در مقابل فتنه‌گران نشد
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: آیت الله یزدی در صحنه‌های مختلف مدیریتی کشور صادقانه همراه با دلسوزی، به مردم کشور خدمت می کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت الاسلام عظیم اسدزاده در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با اشاره به خدمات و اقدامات آیت الله یزدی در نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: این عالم انقلابی و سختکوش که خدمات ارزنده شان در دستگاه قضا و عدلیه نظام اسلامی از یادها نخواهد رفت، با حضور مؤثر در ساحت علم و عمل در حوزه‌های علمیه، منشأ اثرات و باقیات الصالحات فراوان شد و خلأ وجودی ایشان، مصداق آن حدیث شریف، است.

وی افزود: این عالم برجسته قبل از انقلاب در زمرۀ مبارزان هوشیار، فعال و کوشای نهضت اسلامی بوده و بعد از انقلاب نیز خدمات فراوانی در شورای نگهبان، قوه قضائیه، مجلس خبرگان رهبری، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و شورای عالی حوزه‌های علمیه به انقلاب اسلامی و ملت ایران داشته است.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره ویژگی های آیت الله یزدی، خاطر نشان کرد: منافع شخصی و جناحی هیچگاه مانع آن نشد که این فقیه وارسته حمایت صریح خود از انقلاب، نظام و رهبری را در مقابل فتنه‌گران کمرنگ کند و همواره حامی ولایت و مسیر نورانی انقلاب اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه در اصلاندوز ابراز داشت: فضیلت‌های اخلاقی و بصیرت سیاسی و تلاش‌های بی دریغ ایشان در عرصه‌های مختلف، به حق نمونه‌ای بارز برای طلاب و فضلای حوزه علمیه است و همواره الهام بخش خواهد بود.

وی با اشاره به خدمات ارزنده و شایسته مرحوم آیت‌الله یزدی به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیان کرد: مرحوم آیت‌الله یزدی نمونه یک مسئول خادم و زاهد در تراز انقلاب اسلامی بودند.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به بصیرت ایشان در اطاعت و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب، افزود: مرحوم یزدی در بزنگاه‌های تاریخی انقلاب همیشه در کنار رهبر و ملت ایستادند و تمام نامهربانی‌ها را به جان خریدند تا کوچک‌ترین خدشه‌ای در آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش نیاید.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه خدمات مرحوم آیت الله یزدی در صحنه‌های مختلف مدیریتی کشور صادقانه همراه با دلسوزی و خدمت به مردم بود، گفت: آیت‌الله یزدی یک سیاستمدار انقلابی و عالم فرهیخته دینی بود که جانانه در تمام صحنه‌های انقلاب در کنار مردم و رهبری ماند.

نماینده ولی فقیه در اصلاندوز با اشاره به فعالیت آیت الله یزدی در عرصه های مختلف، تصریح کرد: وی در همه عرصه‌ها چه قوه قضائیه، چه شورای نگهبان و چه مجلس خبرگان رهبری در تقویت نظام اسلامی و تبعیت از رهبری سرلوحه رفتار این فقیه فرزانه بود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676174
ارسال نظر
نظرات