شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/22 شناسه خبر: 1676417
معاون عمرانی استاندار زنجان:

پسماندهای شهرک روی زنجان تا یک ماه آینده به محل جدید منتقل می‌شود

پسماندهای شهرک روی زنجان تا یک ماه آینده به محل جدید منتقل می‌شود
مهرداد سلطانی، معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: انتقال پسماندهای شهرک روی زنجان تا یک ماه آینده به محل جدید محقق می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد سلطانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: محل جدید دپوی پسماند روی در استان زنجان منطقه سردهات انتخاب شده است که مراحل قانونی آن در کارگروه پسماند استان زنجان انجام شده است.

 
وی از انجام فرآیندهای قانونی و تخصیص زمین برای محل دپوی پسماند روی در استان زنجان خبرداد و گفت: کار اجرایی بر اساس استانداردهای زیست محیطی علیرغم آب و هوای نامساعد در حال اجرا است.
 
این مسئول بیان داشت: تمام ضوابط زیست محیطی اعلام شده از سوی اداره کل محیط زیست در قالب طرح از طرف متقاضیان که کنسرسیومی از شرکت‌ها است به تصویب اداره کل محیط زیست و کارگروه پسماند استان زنجان رسیده است.
 
معاون عمرانی استاندار زنجان یادآور شد: محل جدید بر اساس ضوابط اعلام شده احداث می‌شود که امیدواریم مشکلی در اجرای این پروژه به وجود نیابد.
 
سلطانی با بیان اینکه ماموران و بازرسان محیط زیست استان زنجان به صورت دائم به این امر نظارت می‌کنند، تصریح کرد: تا یک ماه آینده دپوی پسماندهای روی در صورت ادامه روند فعلی در این محل آغاز می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1676417
ارسال نظر
نظرات