شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/22 شناسه خبر: 1676480
رئیس اداره بهزیستی فردیس:

شهرداری کارتن‌خواب‌ها را سر و سامان دهد/ دریغ از یک مرکز اورژانس اجتماعی در فردیس 600 نفری

شهرداری کارتن‌خواب‌ها را سر و سامان دهد/ دریغ از یک مرکز اورژانس اجتماعی در فردیس 600 نفری
احمد محمدزاده گفت: فقدان مرکز اورژانس اجتماعی اساسی‌ترین معضل فردیس است، لذا اگر شهرداری، فضایی را در اختیار بهزیستی قرار دهد راه‌اندازی این مرکز را سریعا در دستور کار قرار می‌دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس اداره بهزیستی فردیس امروز شنبه به راه اندازی دو مرکز ساماندهی، نگهداری و درمان معتادان متجاهر در این شهرستان اشاره کرد و در جمع خبرنگاران، گفت: شهرداری و نیروی انتظامی معتادان را جمع آوری و به این دو مرکز منتقل می کنند.

احمد محمد زاده با اشاره به جمع آوری ۸۰ معتاد بی خانمان و تحت درمان قرار گرفتن آنها در این مرکز، اظهار داشت: از ۸ مرکز ترک اعتبادی که در فردیس فعال است تعدادی به درمان اعتیاد بانوان اختصاص پیدا کرده است اما ایجاد سرپناه برای کارتن خواب های شهر بر عهده شهرداری است.
 
وی با تاکید بر نظارت نمایندگانی از دادستانی، شورای مواد مخدر، بهداشت و بهزیستی برای ساماندهی و اسکان افراد معتاد و بی خانمان، اظهار داشت: گرمخانه بانوان در فردیس راه اندازی شده و گرمخانه آقایان هم در دست ساخت است.
 
محمدزاده ساماندهی بی خانمان ها را مسئولیت شهرداری و غربال گری را از وظایف بهزیستی دانست و تصریح کرد: شرایط سنی و جسمی در ارائه مشاوره های کارشناسان اورژانس اجتماعی و مددکاران به معتادان اهمیت زیادی دارد در نتیجه انتظار داریم شهرداری کودکان کار و خیابان را هم سر و سامان دهد.
 
رئیس اداره بهزیستی فردیس با اشاره به اینکه فقدان مرکز اورژانس اجتماعی اساسی ترین معضل این شهرستان 600 هزار نفری است، خاطر نشان داشت: بدون شک اگر شهرداری فضایی را در اختیار بهزیستی قرار دهد راه اندازی این مرکز را سریعا در دستور کار قرار می دهیم.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676480
ارسال نظر
نظرات