شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/22 شناسه خبر: 1676483
رئیس پلیس راهور البرز مطرح کرد؛

رشد دو برابری اعمال قانون خودروهای دودزا در البرز/ برخورد با وسایل نقلیه بدون معاینه فنی آغاز شد

رشد دو برابری اعمال قانون خودروهای دودزا در البرز/ برخورد با وسایل نقلیه بدون معاینه فنی آغاز شد
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: طرح تشدید برخورد قانونی با وسایل نقلیه دودزا با توجه به افزایش آلودگی هوای البرز در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهور البرز با اشاره به اینکه از امروز خودروهای با درصد آلایندگی بالا در استان جریمه می شوند، در جمع خبرنگاران گفت: طرح تشدید برخورد قانونی با وسایل نقلیه دودزا با توجه به افزایش آلودگی هوا در دستور کار قرار گرفته است.

سرهنگ غلامعلی شرق فعالیت دوربین های پلاک خوان را در راستای جریمه برخط خودروهای بدون معاینه فنی موثر و عاملی مهم در راستای کنترل آلودگی هوا دانست و افزود: خودروهای آلاینده با توجه به این روش به پارکینگ منتقل می شوند.
 
وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال 99 تا کنون، ۷۹ هزارو ۱۱۵ وسیله نقلیه فاقد معاینه فنی در البرز اعمال قانون شده اند و ر این زمینه با رشد دو برابری نسبت به سال گذشته مواجه بوده ایم، اظهار داشت: شهروندان علاوه بر رفع نقص فنی خودروها بهتر است با توجه به روند آلودگی هوا با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنند.
 
رئیس پلیس راهور البرز خودروهای با سن بیشتر از 4 سال را ملزم به داشتن برگه معاینه فنی اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ مرکز معاینه فنی خودرو در استان فعالیت دارند که یک مورد در ساوجبلاغ، سه مرکز در نظرآباد و مابقی در کرج هستند و به مردم ارائه خدمت می کنند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1676483
ارسال نظر
نظرات