شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/22 شناسه خبر: 1676502
نماینده گرگان و آق قلا تاکید کرد؛

اردوغان از تاریخ عبرت بگیرد/ برای تامین امنیت اسرائیل گزافه‌گویی نکند

اردوغان از تاریخ عبرت بگیرد/ برای تامین امنیت اسرائیل گزافه‌گویی نکند
رمضانعلی سنگدوینی با محکومیت شعرخوانی تحریک آمیز اردوغان در یک رژه نظامی در باکو گفت: گزافه‌گویی رئیس جمهور ترکیه برای اسرائیل است اما بداند که بزودی اسرائیلی نخواهد بود؛ شکست‌های پی در پی از لبنان و جنگ‌های نیابتی عربستان گواهی این مدعاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رمضانعلی سنگدوینی در گفتگو با خبرنگار گلستان ما؛ با بیان اینکه اردوغان اگر نگاهی به تاریخ جمهوری اسلامی بیندازد از سرنوشت کسانی که به تمامیت عرضی ایران چشم داشتند، عبرت خواهد گرفت، اظهار کرد: مردم ایران در چهل سال گذشته، شاه که پشتیبانی آمریکا را داشت از کشور بیرون کردند، در هشت سال دفاع مقدس دلاورمردان این مرز و بوم جلوی یک دنیا ایستادند. آن زمان که داعش را تجهیز می‌کردند داعش را با تمام قوا از منطقه بیرون راندند.

وی ادامه داد: اردوغان گزافه گفته است، او در حدی نیست که ایران اسلامی را با شعرخوانی تهدید کند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در مقابل تمام دنیا ایستاد این کشوری که هر روز نیازمند یک کشور دیگر است نمی‌تواند کاری بکند و فقط حرف می‌زند، ما نمایندگان مجلس این حرفش را محکوم می‌کنیم.

سنگدوینی با بیان اینکه هموطنان آذری ما جواب دندان‌شکنی به اردوغان داده اند، تاکید کرد: گزافه‌گویی رئیس جمهور ترکیه برای اسرائیل است اما بداند که بزودی اسرائیلی نخواهد بود. شکست های پی در پی از لبنان و جنگ های نیابتی عربستان گواهی این مدعاست که در گرداب شکست فرو خواهند رفت.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1676502
ارسال نظر
نظرات