شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/22 شناسه خبر: 1676616
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل :

اختصاص 15 میلیارد برای تکمیل زیرساخت شهرک های استان اردبیل / برق رسانی ناحیه صنعتی انگوت اجرا می شود

اختصاص 15 میلیارد برای تکمیل زیرساخت شهرک های استان اردبیل / برق رسانی ناحیه صنعتی انگوت اجرا می شود
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: مقدمات اجرای آماده سازی ناحیه صنعتی انگوت از سال گذشته آغاز شده است که تلاش می شود با تامین زیرساخت های لازم، این ناحیه صنعتی از اوایل سال آینده در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان ما، محمد اهلی صبح امروز  در جریان بازدید از ناحیه صنعتی انگوت، اظهار داشت: با تلاش های انجام شده، مجوز و تملک این ناحیه صنعتی در سال 98 اخذ شد که بلافاصله پس از تمک زمین، نسبت به تسطیح اراضی و آماده سازی این ناحیه صنعتی اقدام شد.

وی با بیان اینکه پس از آماده سازی زمین، در مرحله تامین زیرساخت های لازم در این ناحیه صنعتی هستیم، افزود: برون سپاری و تعیین پیمانکار مربوط به اجرای خط توزیع فشار متوسط هوایی به منظور تامین برق مورد نیاز این ناحیه انجام شده است که به زودی با شروع عملیات اجرایی، برق مورد نیاز این ناحیه تا پایان سال جاری تامین خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با بیان اینکه تاکنون بیش از 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی این شرکت برای آماده سازی ناحیه صنعتی انگوت هزینه شده است، گفت: برای تکمیل زیرساخت این ناحیه به اعتبارات بیشتری نیاز است که در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز، آماده سازی و ایجاد زیرساخت های لازم این ناحیه صنعتی تسهیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه  مساحت این ناحیه صنعتی حدود 30 هکتار است، اذعان داشت: با توجه به اینکه بخش انگوت به تازگی از شهرستان گرمی منفک و به شهرستان تبدیل شده است، با بهره برداری از این ناحیه که تنها شهرک یا ناحیه صنعتی این شهرستان خواهد بود نقش بسزایی در حضور سرمایه گذاران در این منطقه از استان خواهد داشت.

اهلی در ادامه  از اختصاص بیش از 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی این شرکت به منظور تکمیل زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و افزود: مصرف این هزینه علاوه بر اعتبارات عمرانی و ملی بوده که برای آبادانی شهرک های صنعتی استان تخصیص یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد تا با آغاز واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی انگوت، شاهد شکوفایی روز افزون این منطقه از استان باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676616
ارسال نظر
نظرات