شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/23 شناسه خبر: 1676962
نائب رئیس مجلس:

لجبازی دولت در اجرای طرح معیشتی مجلس/ ارز 4200 تومانی باید موجب ارزانی کالای اساسی شود

لجبازی دولت در اجرای طرح معیشتی مجلس/ ارز 4200 تومانی باید موجب ارزانی کالای اساسی شود
نایب رئیس مجلس گفت: دولت باید ارز 4200 تومانی تعیت و تکلیف کند تخصیص این ارز در سفره های مردم دیده شود و کالاهای اساسی ارزان به دست مردم برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نیکزاد در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با بیان اینکه دولت در اجرای طرح معیشتی مجلس لجبازی می کند، اظهار داشت: در طرح تصویبی  مجلس که مجموعا  30 هزار میلیارد بار مالی دارد،  در 6 ماه برای 20 میلیون نفر از مردم 120 هزار تومان و برای 40 میلیون نفر ماهانه 60 هزار تومان قرار بود که یارانه معیشتی پرداخت شود.

وی افزود: وقتی دولت از طرح معیشتی خود خبردار شد طرحی هول هولکی ارائه داد که که برای 30 میلیون نفر از مردم 4 ماه 100 هزار تومان کمک هزیه پرداخت کند که بار مالی این طرح 12هزار میلیارد تومان می شود.

نائب رئیس مجلس گفت: طرح معیشتی مجلس لازم اجرا است و در روزنامه رسمی کشور نیز توسط رئیس مجلس ارائه شده است.

وی تصریح کرد: مجلس با تصویب طرح قیر رایگان 4 هزار میلیارد تومان برای عمران و آبادانی کشور در اختیار سازمان هایی قرار می دهد که در توسعه عمران کشور دخیل هستند و می تواند قدم موثر در پیشرفت امور باشد. 

نیکزاد خاطر نشان کرد: دولت باید ارز 4200 تومانی را تعیین و تکلیف کند، تخصیص این  ارز در سفره های مردم دیده شود و کالاهای اساسی ارزان به دست مردم برسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بزرگترین جفا به کشور عدم تغییر و تحول پس اختصاص ارز 4200 است که باید دولت در این مورد دقت نظر کافی را داشته باشد. 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1676962
ارسال نظر
نظرات