شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/09/24 شناسه خبر: 1677398
اجرای طرح شهید سردار سلیمانی در نقاط مختلف استان همدان؛

رزمایش جریان های مردمی در کارزار کرونا

رزمایش جریان های مردمی در کارزار کرونا
طرح شهید سردار سلیمانی به همت جریان های مردمی و با تعامل برخی از ارگانها در همه نقاط استان همدان در حال اجراست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ طرح شهید سلیمانی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و پیرو تفاهم‌نامه سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت، در سه حوزه مراقبت، حمایت و نظارت با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا از اواخر آبان‌ماه سال جاری در نقاط مختلف کشور آغاز شد که براساس آمارهای موجود حضور بسجیان اقشار مختلف در این طرح گام بلندی در راستای مقابله با این ویروس منحوس بوده است.

شهر همدان نیز با همکاری و تعامل گروهها از روزهای اول این طرح پای کار بودند و با تشکیل جلسه بررسی روند آموزش و فعالیت اجرایی تیم های حمایتی و نظارتی مجری طرح شهید سلیمانی در مرکز بهداشت همدان با حضور معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه ناحیه بررسی شد.

در این طرح مرکز بهداشت شهرستان همدان و معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه ناحیه همدان از عملکرد مرکز بهداشت امام حسین خضر در خصوص طرح شهید سلیمانی بازدید کردند.

مسول بهداشت شهرستان همدان و هیات همراه در حوزه مقاومت شهید صوفی از عملکرد حوزه مقاومت شهید صوفی در طرح شهید سلیمانی در کمیته های نظارتی مراقبتی و حمایتی ارایه دادند .

این طرح به مدت ۶ ماه در سطح استان همدان اجرا می شود که همه افراد مشغول فعالیت و شناسایی خانواده ها و افراد آسیب پذیر هستند تا بتوانند این ویروس منحوس را ریشه کن کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1677398
ارسال نظر
نظرات