شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677423
رئیس اتاق اصناف البرز:

ممنوعیت فعالیت آرایشگاه‌های زنانه البرز در شرایط نارنجی کرونا/ مردم تخلفات را گزارش دهند

ممنوعیت فعالیت آرایشگاه‌های زنانه البرز در شرایط نارنجی کرونا/ مردم تخلفات را گزارش دهند
بهروز حصاری گفت: بر اساس مصوبه شورای پیشگیری از شیوع کرونا، تا شرایط عادی کووید 19 در البرز فعالیت آرایشگاه‌های زنانه تعطیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس اتاق اصناف البرز با اشاره به اینکه وضعیت نارنجی کرونا فعالیت آرایشگاه های زنانه را همچنان متوقف کرده است، در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه شورای پیشگیری از شیوع کرونا، تا شرایط عادی کووید 19 در استان فعالیت این صنف تعطیل است.

بهروز حصاری ضمن اینکه از مردم خواست فعالیت مخفیانه آرایشگاه ها را به شماره ۰۲۶۳۲۵۲۸۳۶۰ اطلاع دهند، افزود: بدون شک با توجه به اینکه این صنف اجازه بازگشایی واحدهای خود را ندارند در صورت مشاهده تخلف با صاحبان آنها برخورد جدی خواهد شد.
 
وی به فعالیت بیش از ۲ هزار آرایشگاه زنانه در استان البرز اشاره کرد و اظهار داشت: البته روزانه بیش از ۱۰۰ بازرس از معاونت نظارت و بازرسی اتاق اصناف البرز و اتحادیه های مختلف از واحدهای صنفی بازدید و تخلفات را بررسی خواهند کرد.
 
رئیس اتاق اصناف البرز در خاتمه با اشاره به اینکه بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا، صنوف باید پیش از ساعت 21 نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کنند، تصریح کرد: باتوجه به مصوباتی که در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی وجود دارد چنانچه واحد صنفی  از این  قانون سرپیچی کند با آن برخورد می شود.
 
 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677423
ارسال نظر
نظرات