شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677427
رئیس پلیس آگاهی البرز مطرح کرد؛

شهروندان البرز با سامانه نما اموال سرقتی را شناسایی کنند/ هزار و ۳۰۰ قلم کالا در انتظار رصد مالباختگان

شهروندان البرز با سامانه نما اموال سرقتی را شناسایی کنند/ هزار و ۳۰۰ قلم کالا در انتظار رصد مالباختگان
محمدنادربیگی گفت: خوشبختانه سامانه نما دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را برای مردم در روزهای کرونایی آسان کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس آگاهی البرز امروز دوشنبه با اشاره به اینکه نما سامانه شناسایی اموال سرقتی است، در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی شهروندان از مراجعه حضوری برای شناسایی اموال سرقتی خودداری کنند.

سرهنگ محمدنادربیگی ثبت مشخصات و شماره سریال کالا را دو فاکتور برای رصد اموال مسروقه دانست و افزود: در حال حاضر یک هزار و ۳۰۰ قلم انواع کالاهای سرقتی کشف شده در سامانه نما به نمایش گذاشته شده و مالباختگان می توانند باتوجه به مدارک مذکور نسبت به شناسایی اموال خود اقدام کنند.
 
وی با اشاره به اینکه ۱۴۱ درخواست مالباختگان به پلیس آگاهی استان البرز ارجاع و اموال  ۴۶ نفر از آنها شناسایی شده است، اظهار داشت: خوشبختانه سامانه نما دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را برای مردم آسان کرده است در حالی که پیش از این شهروندان باید برای شناسایی اموال به مقر پلیس مراجعه می کردند.
 
رییس پلیس آگاهی البرز تصریح کرد: در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بارگزاری شده که که مالباختگان می‌توانند برای برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677427
ارسال نظر
نظرات