شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677433
رئیس پلیس راهور البرز مطرح کرد؛

منع تردد کرونایی و اعمال قانون شبانه بیش از ۱۱۷ هزار خودرو در البرز

منع تردد کرونایی و اعمال قانون شبانه بیش از ۱۱۷ هزار خودرو در البرز
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: منع تردد خودروها از ساعت 21 الی 4 صبح در مناطق نارنجی البرز ادامه دارد و خودروهای متخلف اعمال قانون می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهور البرز امروز دوشنبه با اشاره به اینکه طرح منع تردد شبانه در البرز از آول آذر ماه آغاز شده است، در جمع خبرنگاران گفت: این طرح همچنان در استان ادامه دارد و خودروهای متخلف اعمال قانون می شوند.

سرهنگ غلامعلی شرق به منع تردد خودروها از ساعت 21 الی 4 صبح در مناطق نارنجی البرز اشاره کرد و افزود: در این مدت ۱۱۷ هزار و ۵۳۵ هزار راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.
 
وی با اشاره به اینکه اجرای طرح مذکور بر اساس مصوبه کمیته ملی کرونا اجرایی شده است، اظهار داشت: خوشبختانه بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت کردند، البته شهروندان توجه داشته باشند ثبت تخلف از طریق دوربین های هوشمند انجام می شود.
 
رئیس پلیس راهور البرز میزان جریمه رانندگان متخلف را در اجرای طرح منع تردد 2 میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: سرویس های ایاب و ذهاب کارخانه ها و کارمندان ادارات می توانند برای تردد از طریق فرمانداری ها اقدام کنند، همچنین خودروهای شخصی در صورت ضرورت پزشکی مدارک خود را به پلیس ارائه دهند تا جریمه نشوند.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677433
ارسال نظر
نظرات