شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677463
سرپرست پلیس فتای البرز:

اخبار واردات واکسن کرونا، کلاهبرداران اینستاگرامی را هم به طمع انداخت

اخبار واردات واکسن کرونا، کلاهبرداران اینستاگرامی را هم به طمع انداخت
رسول جلیلیان گفت: در روزهای اخیر موضوع واردات واکسن کرونا مطرح شده بود، در نتیجه کلاه‌برداران اقدام به تبلیغات گشترده در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای فروش این دارو داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سرپرست پلیس فتای استان البرز با اشاره به اینکه تبلیغ و فروش دارو یا واکسن کرونا در فضای مجازی جرم است، در جمع خبرنگاران گفت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی خواهد شد.

رسول جلیلیان فضای مجازی را بستری برای سوءاستفاده برخی افراد دانست و افزود: مردم باید آگاهی لازم را برای فعالیت در شبکه های اجتماعی داشته باشند چرا که کلاهبرداران همواره به فکر پیاده کردن شگردهای مختلف برای خالی کردن جیب مردم هستند.
 
وی با اشاره به اینکه شهروندان البرز برای اطلاع از آخرین شگردهای کلاهبردان اینترنتی و اعلام موارد مشکوک به سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir مراجعه کنند، اظهار داشت: مردم نباید اطلاعات بانکی خود را در اختیار گردانندگان صفحات تقلبی قرار داده و به آنها اعتماد کنند.
 
سرپرست پلیس فتای البرز وزارت بهداشت را تنها نهاد موثق و متولی فروش کرونا دانست و تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اینکه طی روزهای اخیر موضوع واردات واکسن کرونا مطرح شده بود، کلاه برداران اقدام به تبلیغات گشترده در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای فردش این دارو داشتند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677463
ارسال نظر
نظرات