شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677701
نماینده مردم کرج در مجلس:

مطالبات پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج روی زمین ماند/ عدم تحقق وعده‌ها، خلع یدِ مالک کنونی را قطعی کرد

مطالبات پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج روی زمین ماند/ عدم تحقق وعده‌ها، خلع یدِ مالک کنونی را قطعی کرد
علیرضا عباسی گفت: باید تمام حساسیت‌ها را در مورد نفر بعد یا مجموعه‌ای که قرار است بیمارستان امام خمینی را در اختیار بگیرد به خرج داد تا این مجموعه به دست افرادی برسد که دنبال بازی‌های حاشیه‌ای نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت بیمارستان امام خمینی کرج در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: بازنشستگان این مجموعه درمانی روز گذشته در دفتر من حضور پیدا کردند و البته تصمیم به برگزاری یک جلسه برای بررسی مجدد مطالبات و مشکلات آنها گرفته ایم.

علیرضا عباسی افزود: در جلسه ای که دوشنبه با استاندار البرز داشتم درباره مشکلات بیمارستان امام خمینی صحبت کردم و از این مسئله حمایت می کنیم تا مطالبات پرسنل پرداخت شود. هدف ما این است که علاوه بر حل معضلات کادر این مجموعه، بیمارستان در اختیار مردم قرار گیرد.

وی اظهار داشت: احساس مسئولیت ما را مکلف به پیگیری مشکل پرسنل بیمارستان امام خمینی کرده است و امیدواریم به سرانجام برسد، در جلسه تعیین تکلیف بیمارستان تصمیم به رفتن خسروی گرفته شده و قطعا ماندنی در کار نیست.

عباسی تصریح کرد: پروسه رفتن مالک فعلی بیمارستان طولانی نیست که برخی مدعی هستند ممکن است چند سال طول بکشد، این روند هر چه سریعتر به اتمام می رسد و رفتن مهدی خسروی قطعی است و زمان این پروسه طولانی نخواهد شد.
 
وی گفت: در مورد بیمارستان امام خمینی نباید اشتباهات گذشته تکرار شود، باید تمام حساسیت ها را در مورد نفر بعد یا مجموعه ای که قرار است این مرکز درمانی را بگیرد به خرج داد تا بیمارستان در دست افرادی قرار بگیرد که دنبال بازی های حاشیه ای نباشند.
 
عباسی با اشاره به اینکه علاوه بر رعایت حق و حقوق پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج باید به مردم ارائه خدمات دهد، افزود: دغدغه ما حل مشکل و مطالبات کادر این مجموعه هستیم و به دنبال این نیستیم که فرد خاصی این مرکز را در اختیار بگیرد.
 
وی اظهار داشت: کرج در حال حاضر با کمبود تخت های بیمارستانی دست و پنجه نرم می کند در نتیجه به دنبال این هستیم که پرسنل بیمارستان در اختیار مردم قرار گیرد و حساسیت لازم را برای انتخاب جایگزین داشته باشیم چرا که نباید مردم و پرسنل متضرر شوند.
 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به اینکه آمار پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج متفاوت است، خاطر نشان داشت: مهدی خسروی باید به تعهد خود در راستای پرداخت مطالبات عمل می کرد اما آن را انجام نداده است.
 
شایان ذکر است طی روزهای اخیر پرسنل و بازنشستگان بیمارستان امام خمینی کرج به واسطه عدم پرداخت مطالباتشان دست یه تجمعاتی مقابل استانداری البرز و سازمان همیاری شهرداری ها زده و در دفتر علیرضا عباسی هم حضور پیدا کردند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677701
ارسال نظر
نظرات