شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677704
رئیس پلیس راه البرز:

جریمه یک میلیون تومانی کرونا دامن ۶۳۱ راننده را در البرز گرفت

جریمه یک میلیون تومانی کرونا دامن ۶۳۱ راننده را در البرز گرفت
سرهنگ رضا گودرزی گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های کرونایی، پنج هزار و ۴۴۶ راننده متخلف در راه های البرز جریمه شدن که ۶۳۱ مورد جریمه یک میلیون تومانی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راه البرز امروز سه شنبه با اشاره به اینکه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های کرونایی، پنج هزار و ۴۴۶ راننده متخلف در راه های استان جریمه شدند، در جمع خبرنگاران گفت: جریمه های منظور شده برای این افراد بین ۵۱۰ هزار تا یک میلیون تومان بود.

سرهنگ رضا گودرزی آمار افرادی که مشمول جریمه یک میلیون تومانی شدند را ۶۳۱ راننده اعلام کرد و افزود: دوربین های ثبت تخلف، ماموران انتظامی و پلیس راه راننده های متخلف را شناسایی کردند، البته از ابتدای آذر ماه تا امروز، پلیس در ۲۴ محور ورودی و خروجی البرز مستقر شده است.

وی با اشاره به اینکه در این بازه زمانی از ورود  ۱۵ هزار و ۲۵۶ خودرو با پلاک غیر بومی به واسطه محدودیت های کرونایی جلوگیری شد، اظهار داشت: همچنین در ماه جاری ۱۷ هزارو ۴۰۶ راننده متخلف تذکر دریافت کردند چرا که طرح فاصله گذاری اجتماعی و ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی با هدف قطع زنجیره کرونا است.
 
رئیس پلیس راه البرز نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی را کارت ملی، پلاک خودرو و آدرس بیمه نامه خودرو اعلام و تصریح کرد: با توجه به اهمیت سلامت مردم، تا زمانی که ستاد ملی کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی را در دستور کار دارد به هیچ وجه اجازه ورود هیچ خودروی غیر بومی به استان داده نمی شود.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677704
ارسال نظر
نظرات