شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677706
مدیر زندان رجایی شهر کرج:

طرح غربال‌گری قوه قضائیه ۹۰ زندانی کرج را آزاد کرد/ اشتغال روزانه ۹۲ زندانی در کارخانه‌های تولیدی

طرح غربال‌گری قوه قضائیه ۹۰ زندانی کرج را آزاد کرد/ اشتغال روزانه ۹۲ زندانی در کارخانه‌های تولیدی
الله کرم عزیزی گفت: بخش نامه اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر انجام طرح پایش و غربال گری زندانیان موجب آزادی ۹۰ زندانی رجایی شهر کرج شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، مدیر زندان رجایی شهر کرج امروز سه شنبه با اشاره به اینکه ۹۰ زندانی در اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان آزاد شدند، در جمع خبرنگاران، گفت: بخش نامه اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر انجام طرح پایش و غربال گری زندانیان موجب آزادی این افراد شد.

الله کرم عزیزی با اشاره به اینکه طرح پایش و غربالگری زندانیان از بیستم آبان ماه سال 99 در زندان رجایی شهر کرج آغاز شده و همچنان ادامه دارد، افزود: با توجه به اینکه ۱۱۲ درخواست آزادی را در میان پرونده ها داشتیم، با آزادی 90 زندانی موافقت شد.
 
وی اظهار داشت: زندانیانی که جرائم سبک داشته و ملاقات کننده ندارند، مددجویان بیمار و متهمانی که در زمان مقرر برای ادامه بازداشت آنها تصمیم گیری نشده است و یا به نوعی مشمول ارفاق قانونی اعم از آزادی مشروط و تعلیق اجرای مجازات شده اند در این طرح دیده می شوند.
 
عزیزی به اشتغال روزانه ۹۲ زندانی در کارخانه های  تولیدی و خدماتی زندان رجایی شهر کرج خبر داد و تصریح کرد: دریافت حقوق ماهیانه بر اساس دستورالعمل سازمانی برای این افراد منظور شده است و اشتغال مددجویان بیشتر در خیاطی، نجاری، آهنگری، بسته بندی  و نهالستان خواهد بود.
 
مدیر ندامتگاه رجایی شهر کرج ایجاد زیرساخت برای اشتغال زندانیان به واسطه کاهش آسیب اجتماعی و بهبود روند اصلاح و تربیت آنها از جمله برنامه های سازمان زندان ها دانست و خاطرنشان کرد: بر اساس بخش نامه قوه قضائیه مکلف به بررسی پرونده تمام زندانیان در راستای اجرای طرح غربال گری هستیم.
 

 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677706
ارسال نظر
نظرات