شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677707
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز:

آمران سلامت بیش از ۱۲هزار ماسک بین مردم البرز توزیع کردند

آمران سلامت بیش از ۱۲هزار ماسک بین مردم البرز توزیع کردند
محمدباقر خلفی گفت: طرح آمران سلامت در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در البرز اجرا و بیش از ۱۲هزار ماسک بین مردم توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز امروز سه شنبه به اجرای طرح آمران سلامت در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در استان اشاره کرد و در جمع خبرنگاران گفت: حمایت های بهداشتی از افراد آسیب پذیر، ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری کرونا و توسعه آموزش های همگانی اهداف این طرح است.

محمدباقر خلفی اجرای طرح آمران سلامت را زمینه ای برای ارائه آموزش های بهداشتی و سلامت به ۱۵ هزارو ۳۳۱ شهروند البرز دانست و افزود: ۲ هزارو ۷۶۰ نیرو در قالب  ۴۶۶ تیم ساماندهی شده  و با توزیع بروشور، تب سنجی، آموزش و نظارت بر اماکن مختلف به  مردم خدمات ارائه می کنند.
 
وی به توزیع ۷۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۲هزار و ۲۰۰ عدد ماسک بین مردم اشاره کرد و اظهار داشت: تیم ناظران سلامت در شهرستان های کرج، فردیس، اشتهارد، نظراباد، ساوجبلاغ و طالقان به مردم ارائه خدمات لازم را خواهند داشت.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز در خاتمه با تاکید بر اینکه شرکت کنندگان در طرح آمران سلامت هموطنان را به حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون واکسن و داروی قطعی برای این ویروس پیدا نشده است، مهمترین راه پیشگیری از این بیماری آموزش های همگانی است.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677707
ارسال نظر
نظرات