شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:12 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677717
مسئول امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

امتحانات تمامی پایه‌های تحصیلی در زنجان غیرحضوری برگزار می‌شود

امتحانات تمامی پایه‌های تحصیلی در زنجان غیرحضوری برگزار می‌شود
محمد خندان، مسئول امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: امتحانات تمامی پایه‌های تحصیلی در زنجان از اول دی ماه به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد خندان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: با توجه به ادامه شیوع بیماری کرونا و غیرحضوری بودن آموزش، امتحانات پایه‌های یک تا دوازدهم امسال به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

 
وی با بیان اینکه شرایط شیوع بیماری کرونا و نارنجی بودن وضعیت اجازه برگزاری حضوری امتحانات را نمی‌دهد، افزود: امتحانات حضوری تنها در شرایط سفید امکان برگزاری دارد.
 
این مسئول بیان داشت: امتحانات دی ماه برای دانش‌آموزان بزرگسال پایه دوازدهم که در خرداد و شهریور فارغ‌التحصیل نشده‌اند به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
 
مسئول امتحانات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه 2000 دانش‌آموز زنجانی در امتحانات خرداد و شهریور موفق به فارغ‌التحصیلی نشده‌اند، افزود: به طور میانگین روزانه برای 100 نفر امتحانات با حضور بازرسان بهداشت و با دستورالعمل‌های ارائه شده از سوی ستاد کرونای استان زنجان برگزار می‌شود.
 
خندان از حوزه‌بندی دانش‌آموزان پایه دوازدهم که موفق به فارغ التحصیلی نشده‌اند، خبرداد و گفت: این امتحانات از 15 دی ماه تا هشتم بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: امتحانات غیرحضوری پایه‌های اول تا دوازدهم نیز از اول تا 20 دی ماه از طریق دستورالعمل‌های ارائه شده برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1677717
ارسال نظر
نظرات