شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677760
سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران:

ایران قدرت همیشگی وزنه برداری/اردبیل زادگاه قهرمانان وزنه برداری است

ایران قدرت همیشگی وزنه برداری/اردبیل زادگاه قهرمانان وزنه برداری است
سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران گفت: وزنه برداری ایران همیشه یکی از قدرت های دنیا این رشته ورزشی در دنیا بوده و جوانان کشورمان نیز همیشه در صحنه ها بصورت پدیده ظاهر شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با اشاره به برنامه های تیم ملی وزنه برداری جوانان، اظهار داشت: وزنه برداری ایران همیشه یکی از قدرت های این رشته ورزشی در دنیا بوده و جوانان کشورمان نیز همواره در صحنه های جهانی و بین المللی پدیده وار ظاهر شده اند.

وی با اشاره به انتخابش بعنوان سرمربی تیم جوانان از سوی فدراسیون، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی باشگاه ها و سالن های ورزشی، احساس می شود که ورزشکاران به لحاظ کیفی از آمادگی کمی برخوردار باشند که فدراسیون و مربیان قصد دارند با برپایی اردوهایی، آمادگی جوانان وزنه بردار را برای مسابقات پیش رو افزایش دهند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران با بیان اینکه استان اردبیل همیشه زادگاه ظهور قهرمانان وزنه برداری بوده است، گفت: یکی از این قهرمانان نام آشنای کشور سجاد انوشیروانی است که وی قبل از مدیریت اداره ورزش و جوانان اردبیل، بعنوان سرمربی جوانان فعالیت می کرد که قطعا از تجربیاتش برای هدایت تیم ملی جوانان بهره خواهیم گرفت.

علی حسینی با اشاره به اتفاقات پیش آمده، مصدومیت و خداحافظی زود هنگامش از صحنه رقابت ها، تصریح کرد: اکنون با صلاحدید بزرگان، همراهی جوانان شایسته کشورمان با عنوان سرمربی نصیبم شده که امیدوارم با دعای خیر مردم عزیز از عهده این مسئولیت برآییم و در مسابقات بین المللی نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم.

انتهای پیام/آ

 

https://www.dana.ir/1677760
ارسال نظر
نظرات