شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677803
وزیر نیامد، انتظارها باقی ماند؛

آزادراه تبریز-سهند افتتاح‌بشو نیست!/ عذرخواهی سرمایه‌گذار از مردم

آزادراه تبریز-سهند افتتاح‌بشو نیست!/ عذرخواهی سرمایه‌گذار از مردم
مجری طرح و سرمایه‌گذار اتوبان تبریز سهند از تعویق مجدد افتتاح این پروژه خبر داد تا همچنان انتظارها برای بازگشایی این شریان کلیدی ادامه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار، در حالی که قرار بود 26 آذرماه اتوبان تبریز سهند افتتاح شود اما مجددا این اتفاق رقم نخورد تا مردم همچنان چشم انتظار به بهره برداری رسیدن این طرح باشند.

اسماعیل برزگر با اعلام این خبر افزود: پروژه آماده بهره برداری بوده و منوط به سفر وزیر راه و شهرسازی می باشد و هفته بعد حتما افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: پروژه ۲۰ کیلومتر و در مسیر پروژه کوهستانی می باشد و ابنیه های خاصی دارد. مدت قرار داد این پروژه ۲۱ ماه بوده ولی بودجه، اساس مهمی برای تکمیل آن بود.

برزگر بیان دشت: نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی هر چند کم اما پیگیر این پروژه بودند و از وزیر راه و شهرسازی تشکر ویژه ای داریم که پیگیر این موضوع هستند.

وی اظهار داشت: نکات ایمنی و حفاظت و استانداردها در این آزادراه رعایت شده و عده ای نسبت به آن هجمه وارد نکنند، و بایت تاخیرا در افتتاح، از مردم عذر خواهی می کنیم.

مجری طرح و سرمایه گذار اتوبان تبریز سهند تاکید کرد: به مردم قول می دهیم در چند روز آینده این مسیر افتتاح شود و زیر بار ترافیک برود.

برزگر ضمن تاکید بر رعایت اصول ایمنی در این آزادراه گفت: این پروژه نسبت به بزرگراه تبریز - زنجان و تبریز - ارومیه از استانداردهای زیادی برخوردار می باشد و برای اجرای آن از رانت و دلار استفاده نکرده ایم.

وی با بیان اینکه در این پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده ایم، گفت: هر دوربین برای تعبیه در مسیر، ۵ میلیارد تومان هزینه می خواهد که از الزامات این پروژه می باشد و برای تکمیل اینها ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1677803
ارسال نظر
نظرات