شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/25 شناسه خبر: 1677931
نماینده مردم نهاوند در مجلس:

نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی نیاز به پیگیری ویژه و اعتبارات بانکی دارد/تسریع در پروژه پست برق فشار قوی نهاوند

نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی نیاز به پیگیری ویژه و اعتبارات بانکی دارد/تسریع در پروژه پست برق فشار قوی نهاوند
علیرضا شهبازی گفت: نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی در نهاوند نیاز به پیگیری ویژه و اعتبارات بانکی دارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهمدان؛ علیرضا شهبازی، نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با متولی زاده مدیر عامل شرکت توانیر و معاون وزیر نیرو با توجه به نیازمندیهای شهرستان در صنعت برق دیدار کرد.

شهبازی در این خصوص گفت: این دیدار به منظور تقویت زیر ساخت‌های حوزه انرژی در راستای تشویق سرمایه‌ گذاران به سرمایه گذاری در زمینه های مختلف صنعتی صورت گرفت.

وی اظهار داشت: مطالبات شهرستان در این حوزه به معاون وزیر اعلام شد و وی نیز دستورات لازم رابه منظور پیگیری و مساعدت های لازم صادر کرد.

نماینده نهاوند به مطالبات و مصوبات این دیدار اشاره کرد و گفت: ایجاد پست برق فشار قوی ۲۳۰/۶۳ کیلوولت نهاوند با توجه به نیاز صنایع بزرگ شهرستان همچون دولومیت و پتروشیمی و صنایع تولیدی از جنله این مصوبات بود.

وی ادامه داد: تسریع در پروژه پست برق فشار قوی ۶۳/۲۰کیلوولت نهاوند ۳ و نهاوند ۴ با توجه به نیاز صنایع و کشاورزی شهرستان و همچنین مشکل افت ولتاژ نقاط مختلف شهرستان با توجه به اینکه زمین این پروژه توسط شهرستان به آن اختصاص داده شده دیگر درخواست ارائه شده در این دیدار بود.

شهبازی گفت: با توجه به عزم وزارت نیرو برای تشویق مردم به نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی سهم نهاوند از این انرژی پاک تقریبا صفر بوده است که نیاز به پیگیری ویژه و اعتبارات بانکی دارد.

وی افزود: تخصیص یک دستگاه دیزل ژنراتور ۲۰۰KVA برای استفاده در شرایط بحرانی شهرستان با توجه به موقعیت آب و هوایی و زلزله خیز بودن منطقه و ملاحظات پدافند غیر عامل از جمله مطالبات شهرستان بود که محقق شد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس اظهار داشت: با توجه به مطالبات مردمی در جهت بهبود روشنایی معابر سطح شهر نیاز به ۵۰۰ عدد پایه روشنایی و لامپ LED می باشد که در این جلسه مقرر شد تامین شود.

شهبازی در پایان گفت: مساعدت در اجرای طرح مشارکتی پارک آموزشی مهارتی و تخصصی شبکه های توزیع برق جهت آموزشهای ضمن خدمت پرسنل شرکت توزیع استان و شهرستان و همچنین آموزش دانشجویان فنی سطح استان از دیگر مصوبات این دیدار بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1677931
ارسال نظر
نظرات