شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/26 شناسه خبر: 1678048
نماینده کرج:

اجرای 3 زیرگذر و روگذر در فضای 1200 متری کرج، کارشناسی است؟/ پروژهِ مطالعه‌نشده جمهوری، گره ترافیک حصارک را کور می‌کند

اجرای 3 زیرگذر و روگذر در فضای 1200 متری کرج، کارشناسی است؟/ پروژهِ مطالعه‌نشده جمهوری، گره ترافیک حصارک را کور می‌کند
علیرضا عباسی گفت: به آقایان اعلام کردیم ملاحظات و مشکلاتی که درباره پروژه میدان جمهوری کرج وجود دارد را بشنوید و با تشکیل تیم کارشناسی آنها را مورد بررسی قرار دهید، چرا که حتی شورای شهر هم متعقد است این پروژه مطالعه نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بلاتکلیف پروژه میدان جمهوری کرج در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: ما دغدغه های خود را به شهردار و شورای شهر کرج اعلام کردیم مبنی بر اینکه برای ادامه روند این پروژه، باید ملاحظاتی در نظر گرفته شود.

علیرضا عباسی با اشاره به اینکه هر پروژه ای که در سطح شهر در دستور کار قرار می گیرد باید دارای پیوست زیست محیطی، فرهنگی و اجتماعی باشد، افزود: باید مسائل فنی یک پروژه کامل دیده شود، در حال حاضر مشکل فنی یکی از مسائلی است که درباره پروژه میدان جمهوری مدنظر ماست.
 
وی اظهار داشت: در روند اجرای پروژه مذکور ملاحظات سیاسی مطرح نیست، صرفا به عنوان نماینده مردم اعلام کرده ایم مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود، در جلساتی که توسط متولیان برای میدان جمهوری برگزار شده است به نتیجه نرسیده اند اما مجددا این موضوع را پیگیری می کنیم.
 
عباسی با اشاره به اینکه مردم باید بدانند سرنوشت پروژه میدان جمهوری کرج به کجا ختم می شود، تصریح کرد: به آقایان اعلام کردیم ملاحظات و مشکلاتی که درباره طرح مذکور وجود دارد بشنوید و با تشکیل تیم کارشناسی آنها را مورد بررسی قرار دهید.
 
وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر کرج هم معتقد هستند که پروژه میدان جمهوری کرج مطالعه کارشناسی نشده است، گفت: راهکار به گونه ای دیگر بوده، اما شهرداری روند دیگری را انجام می دهد، سوال اینجاست آیا با اجرای این پروژه بارترافیکی کم می شود یا صرفا می خواهند کاری انجام بدهند؟
 
عباسی افزود: در اجرای یک پروژه باید صفر تا صد آن دیده شود و بر اساس ایده های کارشناسی اعلام کنند که به جز این، راه دیگری وجود ندارد نه اینکه برای شهروندان سوال باشد که چرا ماهان شرقی – غربی انجام نمی شود؟ یا اینکه چرا در یک فضای 1200 متری 3 زیرگذر و روگذر داریم و ایا این مسئله کارشناسی است؟
 
وی اظهارداشت: پل شهدای روحانی در مسیر اجرای پروژه وجود دارد و با توجه به اینکه پیش از پروژه میدان جمهوری زیرگذر سپاه قرار گرفته است آیا با انجام پروژه شیب این مسیر کارشناسی شده است؟ بارترافیکی هم که به سمت حصارک منتقل می شود.
 
عباسی با تاکید بر اینکه راه های منتهی به پروژه میدان جمهوری کاملا بسته است و حتی به اتوبان هم راهی ندارد، تصریح کرد: باید مجددا مسیر U شکلی ایجاد شود تا یک فرد بتواند وارد اتوبان شود.
 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان داشت: در روند اجرای پروژه میدان جمهوری کرج مسئله ما صرفا مردم است و جنبه سیاسی وجود ندارد چرا که شهروندان می گویند آیا قبل از بهره برداری نمایندگان و مسئولین این مشکلات را ندیدند؟
 


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678048
ارسال نظر
نظرات