شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/26 شناسه خبر: 1678071
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان خواستار شد؛

خیرین در اجرای طرح شهید سلیمانی یاری‌گر باشند

خیرین در اجرای طرح شهید سلیمانی یاری‌گر باشند
سعید وطن دوست با اشاره به تهیه ۱۵۰ بسته معیشتی برای نیازمندان شهرستان مانه و سملقان در راستای اجرای طرح "شهید سلیمانی"، خواستار مشارکت خیرین و مردم برای این طرح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید وطن دوست، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان مانه و سملقان، گفت: در این طرح که با هدف کنترل اپیدمی کرونا انجام می شود، تیم‌های مراقبتی، حمایتی و نظارتی متشکل از سپاه، بسیج، علوم پزشکی، هلال احمر، اصناف و برخی دستگاههای دیگر حال همکاری می کنند.

وی ادامه داد: این تیم ها از طریق کمک‌های نقدی و حمایت‌های مردمی، به صورت فعال در صحنه حضور می‌یابند تا منسجم و یکپارچه، سدی در مقابل این بیماری منحوس ایجاد کنند و با اولویت دادن به اقشار آسیب‌پذیر، خانواده‌های کم‌درآمد، سالمندان و بیماران زمینه‌ای، بتوانند بیش از گذشته در مسیر مقابله گام بردارند.

وطن دوست با اشاره به اقدامات بسیج در این طرح، خاطر نشان کرد: علاوه بر گرفتن تست کرونا از همشهریان در درب منازل، شرایط قرنطینه برای افراد مبتلا به کرونا در منزل نیز فراهم می شود و در صورت نیاز به بسته های معیشتی، این بسته ها در اختیار خانواده های درگیر با کرونا گذاشته می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان اظهار کرد: از ابتدای شروع طرح شهید سلیمانی در شهرستان تاکنون، تعداد ۲۳۵ بسته معیشتی برای خانواده های نیازمندی که مبتلا به ویروس کرونا شده بودند، تهیه و توزیع شده است.

وی با اشاره به تهیه و تدارک ۱۵۰ بسته معیشتی دیگر برای نیازمندان شهرستان در این طرح، بیان کرد: از خیرین و مردم محترم شهرستان تقاضا داریم تا با واریز کمک های نقدی خود به حساب قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان، خادمین خود را در طرح شهید سلیمانی یاری کنند تا بسته های معیشتی بیشتری برای نیازمندان شهرستان تهیه و توزیع شود.

وطن دوست در پایان با بیان اینکه دستگیری از مستضعفان و محرومان جامعه در زمان کنونی تمرین یاری حضرت ولی‌عصر (عج) است، گفت: شماره کارت   6273811149362797   نزد بانک انصار، به نام قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان مانه و سملقان جهت واریز کمک های نقدی خیرین محترم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678071
ارسال نظر
نظرات