شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/09/26 شناسه خبر: 1678088
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل:

گرمی به قطب تولید شیرآلات ساختمانی کشور تبدیل شده است

گرمی به قطب تولید شیرآلات ساختمانی کشور تبدیل شده است
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل: گفت: با توجه به تامین زیرساخت ها و مشوق های ارائه شده به سرمایه گذاران، شهرستان گرمی به قطب تولید شیرآلات کشور تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان ما، محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی گرمی اظهار داشت: این شهرک صنعتی با مساحت 31 هکتار از سال 85 آماده واگذاری به متقاضیان بود که متاسفانه با عدم استقبال سرمایه گذاران مواجه شده بود که با اعطای مشوقات ارائه شده در چند سال اخیر، این شهرک با استقبال سرمایه گذاران همراه شد به نحوی که در حال حاضر کلیه اراضی در اختیار این شهرک به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وی افزود: در دو سه سال گذشته با برنامه ریزی ها و حمایت های بعمل آمده از قبیل ارائه تخفیفات 50 درصدی پیش از موعد بهره برداری برای زمین های واگذار شده و سایر مشوقات اعطایی، سرمایه گذاران جدیدی به این شهرک دعوت و جذب شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر چندین برند معروف تولید شیرآلات در این شهرک صنعتی در حال فعالیت می باشند که با فعالیت این طرح ها، این شهرک به عنوان قطب تولید شیرآلات ساختمانی کشور تبدیل شده است.

اهلی از دیگر شهرک های موجود در این شهرستان را شهرک غیر دولتی شیرآلات قهرمان برشمرد و گفت: این شهرک صنعتی نیز با مساحت 29 هکتار یکی از قطب های موفق تولید شیرآلات کشور می باشد.

وی با بیان اینکه برای ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه گذاران، تامین زیرساخت ها و اراضی مورد نیاز یکی از الزامات لازم می باشد، تصریح کرد: با توجه به استقبال سرمایه گذاران برای استقرار در شهرک های صنعتی در چندین سال اخیر، تلاش شده تا با ایجاد و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی جدید و تامین زیرساخت های لازم در آن، نیاز سرمایه گذاران به زمین صنعتی تامین شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678088
ارسال نظر
نظرات