شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/09/26 شناسه خبر: 1678113
با قانع‌نشدن شورای تبریز از پاسخگویی مدیرعامل؛

تحقیق و تفحص از سازمان قطار شهری تبریز و حومه کلید خورد/ پنج پاسخی که قانع‌کننده نبود

تحقیق و تفحص از سازمان قطار شهری تبریز و حومه کلید خورد/ پنج پاسخی که قانع‌کننده نبود
اعضای شورای شهر تبریز به دلیل قانع نشدن از پاسخگویی سازمان قطارشهری تبریز به سوال کتبی یکی از اعضا خواستار تحقیق و تفحص از این سازمان شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، بیستم مهرماه امسال بود که یکی از اعضای شورا با تقدیم سوالات کتبی خود به شورا خواستار پاسخگویی سازمان قطارشهری تبریز و حومه به عملکرد چهار ساله خود شد.

غلامحسین مسعودی ریحان در این نامه در پنج بند سوالات خود درباره نحوه فعالیت شورا را مطرح کرده بود. قابل قبول نبودن پیشرفت فیزیکی قطار شهری با توجه به موجود بودن تجهیزات، تعطیلی دو ساله خط دو مترو و اصرار به آغاز به کار خط سه و اتلاف منابع، اجرایی نشدن خط چهار به صورت منوریل بر روی سطح زمین با هزینه کمتر و حبس ۶۵۰ میلیارد تومانی اوراق فروخته شده در بانک و افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش این مبلغ از جمله سوال‌های این عضو شورا بود که به صورت کتبی وصول شد.

مدیرعامل سازمان قطار شهری در هفته‌های گذشته در صحن شورا برای پاسخگویی به این سوالات حاضر شد اما اعضا از پاسخ‌های مطرح شده قانع نشدند و به همین دلیل طرح تحقیق و تفحص از سازمان قطار شهری تبریز کلید خورد.

در این طرح که به‌صورت نامه با امضا چند نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به رییس شورای شهر تبریز ارائه شده، آمده است: با سلام و احترام با عنایت به سوالی که از عملکرد سازمان قطار شهری به ‌عمل آمد پاسخگویی مدیر سازمان قطار شهری آنطور که باید و شاید قانع کننده به نظر نمی‌رسد، لذا تعدادی از اعضا شورای اسلامی شهر تبریز بر حسب ماده ۷۴ آیین کار شورای اسلامی شهر تبریز مصوب پنجم آذرماه سال ۹۶ درخواست تحقیق و تفحض داریم.خواهشمند است دستور فرمایید بر اساس مقررات اقدامات لازم قانونی به‌عمل آید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678113
ارسال نظر
نظرات