شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/09/27 شناسه خبر: 1678421
رئیس انجمن کامیونداران شهرستان اسدآباد مطرح کرد؛

رانندگان تریلرها، صنفی زحمتکش و بی‌ادعا/گرانی قطعات و کمبود لاستیک فاجعه بار است

رانندگان تریلرها، صنفی زحمتکش و بی‌ادعا/گرانی قطعات و کمبود لاستیک فاجعه بار است
علی هاتفی با اشاره به اینکه 3 هزار و 850 راننده دارای بیمه تأمین اجتماعی در بخش حمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد، به عنوان سفیران بی ادعا در این شرایط کرونایی یک روز هم استراحت ندارند، گفت: این در حالی است که مشکلات آنان در زمینه گرانی روغن و قطعات، کمبود لاستیک همچنان پا بر جاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی هاتفی، رئیس انجمن کامیونداران شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به نامگذاری 26 آذر به عنوان روز حمل و نقل، اظهار کرد: رانندگان کامیون و تریلرها به عنوان سفیران بی ادعا در جاده‌های سخت با جابه جایی کالا در تلاش هستند و در واقع با جان و مالشان برای پیشرفت و آبادانی و برای توسعه همه جانبه اقتصاد و تولید در همه زمینه ها از کشاورزی گرفته تا کارخانجات لحظه لحظه های زندگیشان در جاده‌ها با عشق سپری کرده و می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط سخت و ویژه کرونایی، تصریح کرد: در این شرایط شاید بسیاری از شغلها و صنف‌های مختلف تعطیل شدند، اما می‌توان گفت رانندگان حمل و نقل باربری در این ایام یک روز هم تعطیلی نداشتند و در برابر همه خطرات را به جان خریدند تا کالاها در شهرهای مختلف جا به جا شود.

رئیس انجمن کامیونداران شهرستان اسدآباد با بیان اینکه شهرستان اسدآباد با وجود 3 هزار و 850 راننده کامیون و تریلر که بیمه شده تأمین اجتماعی هستند، در بخش حمل و نقل حرف برای گفتن دارد، تصریح کرد: البته هزار و 400 راننده هم در این بخش داریم که در معادن مشغول کار بوده و بسیاری از آنان فاقد بیمه هستند.

وی با اشاره به این شرایط سخت اقتصادی، به مشکلات پیش روی کامیونداران پرداخت و افزود: امروز نه تنها ما با مشکل کمبود لاستیک برای تریلر و کامیون‌ها مواجه‌ایم بلکه در زمینه تأمین روغن، قطعات و وسایل خودرو با مشکل روبرو هستیم.

هاتفی با اشاره به افزایش سرقت باطری و قطعات کامیون‌ در این شهرستان، گفت: متأسفانه آمار سرقتها هر روز بالاتر می رود و با وجود گرانی این قطعات و این شرایط اقتصادی برای کامیونداران مقرون به صرفه نیست.

وی کمبود لاستیک برای کامیون‌ها و تریلرها را فاجعه بار خواند و گفت: متأسفانه نظارت خوبی بر قیمت های لاستیک نمی شود.

رئیس انجمن کامیونداران شهرستان اسدآباد یادآور شد: در شهرستان اسدآباد بیش از 5 هزار تریلر و کامیون وجود دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678421
ارسال نظر
نظرات