شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1399/09/27 شناسه خبر: 1678446
امام جمعه شوقان:

ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد

ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد
حجت الاسلام معصومی گفت:تلاش در زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد که همه در این خصوص تلاش و کوشش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، حجت الاسلام والمسلمین معصومی، امام جمعه شهر شوقان امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شوقان بر همدلی و هم سویی تمام اقشار جامعه برای از بین بردن ویروس منحوس کرونا تاکید کرد و بیان داشت : تلاش در زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی سلامت، بسیج همگانی را می طلبد که همه در این خصوص تلاش و کوشش نمایند و رعایت مسائل بهداشتی در سطح زندگی فردی و اجتماعی از ضروریات است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهر شوقان گفت: حفظ سلامت فردی و جمعی در جامعه امروز ما یک وظیفه است و ما در این خصوص باید تلاش و کوشش زیادی را داشته باشیم .

باقری بخشدار شوقان هم در ادامه این جلسه گفت: خدمت در حوزه سلامت اثری ماندگار است .

وی بر رعایت پروتکل های بهداشتی ، فاصله اجتماعی و برگزاری کارگاه های آموزشی تاکید کرد و بیان داشت : تبلیغات و آگاه سازی مردم در فضای مجازی تاثیر گذاری بهتری خواهد داشت.

باقری گفت: در شهر شوقان با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گام های ارزنده ای برداشته شده است.

علی اصغر شکوری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان جاجرم هم در این جلسه با بیان اینکه در حوزه سلامت سند کشوری تنظیم شده و بومی سازی آن در حال شکل گیری است،گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی امری ضروری است که افراد باید به آن پایبند باشند .

شکوری خاطرنشان کرد: سلامتی مهم‌ترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است که وظیفه داریم در حفظ آن بکوشیم و در حال حاضر تلاش پرستاران و پزشکان یک حرکت الهی و اعتقادی است و دستور صریح قرآن بر تعاون و همدلی است

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1678446
ارسال نظر
نظرات