شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1399/09/27 شناسه خبر: 1678465
فیرپلی درخشان؛

بازیکن مس خالق زیباترین صحنه سال ورزش ایران + فیلم

بازیکن مس خالق زیباترین صحنه سال ورزش ایران + فیلم
بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در بازی با سن‌ایچ ساوه که با شکست تیمش همراه بود، دست به اقدامی جوانمردانه و کم‌نظیر زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، در حالی که در لیگ‌برتر فوتسال ایران سال‌ها شاهد حواشی و اتفاقات ناخوشایند بوده‌ایم، حرکت جوانمردانه بازیکن مس سونگون ورزقان در دیدار افتتاحیه لیگ یک خبر خوشایند در ابتدای لیگ‌برتر جدید خود بود.

اتفاق زیبا در سالن فجر ساوه، جایی رقم خورد که محمد درخشانی در حالی که تیمش از حریف ساوه‌ای ۳بر۲ پیش بود، متوجه برخورد شدید توپ به صورت دروازه‌بان سن‌ایچ شد و در حالی که می‌توانست با یک حرکت ساده دروازه خالی را باز کرده و گل چهارم مس را به ثمر برساند، توپ را از جریان انداخته و به بیرون از زمین زد.

 

 

این اقدام که در حضور مسئولان کمیته فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران و دیگر مسئولان رخ داد، تا دقایقی با تشویق‌های ممتد معدود حاضرین در سالن همراه بود؛ اقدامی که اگر رعایت نمی‌شد چه بسا که مس سونگون این بازی را واگذار نمی‌کرد.

از ساوه خبر می‌رسد که داوود پرهیزگار بنا دارد تا در اولین فرصت با دعوت این بازیکن مس به کمیته فوتسال، به شکلی ویژه از این حرکت ارزشمندش تجلیل و تقدیر کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1678465
ارسال نظر
نظرات