شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/29 شناسه خبر: 1678980
معاون اداره کل راهداری استان زنجان :

31 راه روستایی استان زنجان مسدود است

31 راه روستایی استان زنجان مسدود است
جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر راه ارتباطی 31 روستای استان زنجان مسدود بوده و راهداران مشغول بازگشایی راه‌ها هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: به دلیل بارش برف در محورهای مواصلاتی استان زنجان راه‌ بیش از 100 روستای استان زنجان مسدود شد.

 
وی با بیان اینکه با تلاش راهداران استان راه 75 روستای استان بازگشایی شده است، افزود: در حال حاضر راه 31 روستا در استان مسدود است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: راه هشت روستا در شهرستان زنجان و هشت روستا در شهرستان ماهنشان مسدود بوده و مابقی نیز در سایر شهرستان‌ها مسدود گزارش شده است.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان یادآور شد: بارش برف در آزاد راه‌های استان از دیروز آغاز و با کمک راهداران و نمک پاشی چندباره از یخ‌زدگی و مسدود شدن آنها جلوگیری شد.
 
یوسفی بیان کرد: با توجه به بارش برف در حال حاضر برخی محورها از جمله زنجان – بیجار، زنجان – دندی و زنجان – طارم دارای مه است.
 
 وی برضرورت استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی استان زنجان تاکید کرد و گفت: راهداران در محورهای مواصلاتی در راه راهداری و کمک به مسافران هستند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1678980
ارسال نظر
نظرات