شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/29 شناسه خبر: 1679011
فرماندار رشت مطرح کرد:

افزایش اعتبار بودجه ورزشی شهرستان رشت/ عدم مدیریت و نظارت قوی مهمترین مشکل مجموعه ورزشی سردار جنگل

افزایش اعتبار بودجه ورزشی شهرستان رشت/ عدم مدیریت و نظارت قوی مهمترین مشکل مجموعه ورزشی سردار جنگل
علی فتح اللهی، گفت: با وجود اینکه در توزیع اعتبارات عمرانی نسبت به سال گذشته حدود ۱۲درصد با کاهش اعتبارات مواجه بودیم اما بدلیل اینکه ورزش از جایگاه ویژه ای برخوردار است این اعتبارات از ۲میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان در مقایسه با سال گذشته به ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، علی فتح اللهی فرماندار رشت در نشست بررسی مشکلات ورزشی شهرستان رشت در فرمانداری رشت با بیان اینکه فعالیت های ورزشی در سلامت ایمنی و روانی جامعه اثرگذار است اظهار کرد: ورزش برای تمام اقشار لازم است و باید بستر مناسب برای ورزش بانوان، کودکان، جوانان و سایر مردم فراهم شود.

وی از نمایندگان گیلانی حاضر در المپیک‌ بعنوان افتخارات استان گیلان یاد کرد و ادامه داد: با وجود اینکه در توزیع اعتبارات عمرانی نسبت به سال گذشته حدود ۱۲درصد با کاهش اعتبارات مواجه بودیم اما بدلیل اینکه ورزش از جایگاه ویژه ای برخوردار است این اعتبارات از ۲میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان در مقایسه با سال گذشته به ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

فرماندار رشت با اشاره به اهمیت نگهداری از اماکن ورزشی بیان کرد: توسعه اماکن و مجموعه های ورزشی تا زمانی که با عدم نگهداری و بهره برداری مناسب توسط مدیریتی قوی انجام نشود با نتیجه و بازخورد منفی مواجه خواهد شد.

عدم مدیریت و نظارت قوی مهمترین مشکل مجموعه ورزشی سردار جنگل

فتح اللهی عدم مدیریت قوی در مجموعه ورزشی سردار جنگل را از جمله مهمترین مشکل این مجموعه نام برد و افزود: نبود گاز و لوازم گرمایشی داخل مجموعه سردار جنگل منجر به بلا استفاده ماندن استخر شده است، از طرفی دیگر عدم مدیریت و نظارت مستقیم باعث شده از سالن های مختلف مجموعه سردار جنگل استفاده نشود و پیست دوچرخه سواری بطور کامل توسط پیمانکار تحویل داده نشده و به مرحله بهره برداری نرسیده است.

فتح اللهی خاطرنشان کرد: گاز رسانی و سرویس کل تاسیسات و لوله کشی مجموعه ورزشی سردار جنگل، گرمایش سالن ها و کف پوش ها، بهسازی چمن مصنوعی زمین ورزشی عضدی به جهت برگزاری مسابقات ورزشی از جمله اقداماتی است که در حوزه ورزش در شهرستان رشت می بایست انجام شود.

وی با تاکید بر ورزش بانوان گفت: ایجاد سالن ورزشی مناسب با امنیت مکانی، جغرافیایی، شرایط سالن و ساعات مناسب برای حضور بانوان باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679011
ارسال نظر
نظرات