شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/09/29 شناسه خبر: 1679012
در مراسم بزرگداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار عنوان شد؛

ولایتمداری، مولفه اصلی حضرت زینب(س) است

ولایتمداری، مولفه اصلی حضرت زینب(س) است
فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه ولایتمداری موئلفه اصلی حضرت زینب(س) است، گفت: برکت حضور حرم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در سرزمین شام را در قائله داعش به چشم دیدیم و معجزات عجیبی در آن ماجرا رقم خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ ظهر امروز؛ در آستانه فرا رسیدن ولادت حضرت زینب(س) سردار ملک شاهکوهی و حجت الاسلام والمسلمین رعایتی؛ فرمانده و نماینده ولی فقیه سپاه نینوا با خواهران شاغل در سپاه استان گلستان  دیدار و گفتگو کرد.

سردار علی ملک شاهکوهی در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس با نواحی مقاومت بسیج شهرستان های استان برگزارشد، اظهار کرد: یکی از موئلفه های اصلی زندگی حضرت زینب (س) ولایتمداری و اطاعت پذیری مطلق ایشان از امامین زمان خویش است.

وی افزود: برکت حضور حرم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در سرزمین شام را در قائله داعش به چشم دیدیم و معجزات عجیبی در آن ماجرا رقم خورد.

ولایتمداری موئلفه اصلی حضرت زینب(س) است/ سپاه از مردم و برای مردم است

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ما در گلستان ۳۲۰ بانوی رزمنده در دفاع مقدس داریم که نشان دهنده روحیه انقلابی خواهران ما در این استان است.

وی بیان کرد: از شما خواهران شاغل در سپاه نینوا انتظار میرود نقش خود را در گام دوم انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کنند و پاسدار راستین انقلاب باشند.

ملک شاهکوهی تاکید کرد: سپاه از مردم و برای مردم است پس شادی مردم را شادی خود و غم و مشکلات آنان را غم و مشکلات خود بدانید.

الگوی خواهران شاغل در سپاه حضرت زینب(س) است/ از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت ها استفاده شود

حجت الاسلام و المسلمین جعفررعایتی در ادامه اظهار کرد: بعد از ۴۲ سال که از وجود انقلاب اسلامی میگذرد مستکبرین تمامی شیوه های دشمنی علیه این انقلاب الهی را به کار گرفته اند اما هربار شکست خوردند.

وی افزود: خون پاک و مطهر شهدا، نفس قدسی امامین انقلاب اسلامی و دعای خیر حضرت بقیه الله(عج) ضامن بقای کشور است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا  تصریح کرد: آنچه از خواهران شاغل در سپاه انتظار می رود این است که خللی در وظیفه همسری و مادری شان در محیط خانه ایجاد نشود.

رعایتی بیان کرد: امروز با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر دنیا ما هم باید از ظرفیت فضای مجازی برای تبیین آرمان های انقلاب اسلامی برای خواهران بسیجی استفاده کنیم.

وی گفت: بر همه ما فرض است که وحدت شیعه و سنی و تمامی اقوام را در فعالیت خود حتی در فضای مجازی را در نظر بگیریم چراکه هر صحبت وحدت شکن دشمنان را شادمان می کن.

رعایتی خاطرنشان کرد: الگوی شما خواهران در انجام رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی حضرت زهرا(س) و دختر ایشان حضرت زینب (س) است.

در این مراسم از تعدادی از بانوان شاغل سپاه نینوا گلستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679012
ارسال نظر
نظرات