شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/29 شناسه خبر: 1679165
فرماندار شهرستان سرعین:

مراقب باشیم یلدای کادر درمان را تلخ نکنیم

مراقب باشیم یلدای کادر درمان را تلخ نکنیم
فرماندار شهرستان سرعین گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از دورهمی ها بپرهیزیم و یلدای امسال را مجازی برگزار کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن حسن پور در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، اظهار داشت: شب یلدای امسال با روز پرستار و شیوع ویروس کرونا مصادف شده است و قطعا باید طولانی ترین شب سال متفاوت تر از سالهای قبل برگزار شود.

وی افزود: با توجه به اینکه متخصصان بر این باور هستند، دورهمی ها باعث شیوع ویروس کرونا می شود، برای مقابله با این بیماری یلدا امسال را بصورت مجازی برگزار کنیم.

فرماندار شهرستان سرعین گفت: با محدودیت های کرونایی ایجاد شده در هفته های اخیر، آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا کاهش یافته که امیدواریم با رعایت توصیه های کادر درمان برای شب یلدا، این آمار روند کاهشی داشته و روزی برسد که دیگر مرگ هم وطنی را ناشی از این ویروس منحوس شاهد نباشیم.

حسن پور تصریح کرد: کادر درمان و پرستاران نزدیک به یک سال است که با ایثار ،فداکاری و ازخود گذشتگی در خط مقدم کرونا، بدون توجه به سرما و گرما و شبانه روزی به بیماران کرونایی رسیدگی می کنند، پس نباید با ایجاد دورهمی ها و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی یلدای این مدافعان سلامت را تلخ کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679165
ارسال نظر
نظرات