شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1399/09/30 شناسه خبر: 1679248
رئیس اسبق سازمان بسیج ورزشکاران کشور:

مافیای رسانه ای دشمن، درصدد سیاه نمایی علیه انقلاب و مردم ایران از طریق اتفاقات ورزشی است

مافیای رسانه ای دشمن، درصدد سیاه نمایی علیه انقلاب و مردم ایران از طریق اتفاقات ورزشی است
داود آذرنوش گفت: عادل فردوسی پور در مصاحبه ای اعلام کرد برای گزارش بازی پرسپولیس و اولسان به کشوری نمی رود و بازی را از داخل کشور گزارش می کند، باید توجه داشته باشیم در بحث مافیای رسانه آمریکا و متحدانش سعی دارند سیاه نمایی کنند، اما انچه که مهم، قدرت ایران در عرصه بین المللی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار داود آذرنوش،  رئیس اسبق سازمان بسیج ورزشکاران کشور در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: دشمنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و پشت پرده آنها همگی مبارزه علیه ملت ایران است و فقط مختص اقتصاد نیست، بلکه ورزش را نیز در بر می گیرد.

وی افزود: عادل فردوسی پور در مصاحبه ای اعلام کرد برای گزارش بازی به کشوری نمی رود و بازی را از داخل کشور گزارش می کند ، باید توجه داشته باشیم در بحث مافیای رسانه آمریکا و متحدانش سعی دارند سیاه نمایی کنند، اما انچه که مهم است قدرت ایران در عرصه بین المللی است.

آذرنوش با اشاره به هک شدن سایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت: دشمنان سعی کنند جلوی نفوذ و هکرها را بگیرند.

وی تاکید کرد: ملت ایران بزرگ است و ورزشکاران او پهلوانانی هستند که منش پهلوانی را مشق می کنند و دشمن با هزاران حیله و نیرنگ نمی تواند خدشه ای به انقلاب بزند، چرا که انقلاب اسلامی همچنان می تازد و میادین قهرمانی بزرگی را فتح خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679248
ارسال نظر
نظرات