شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1399/09/30 شناسه خبر: 1679262
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:

استفاده از ظرفیت بسیج برای مقابله با جنگ نرم/پیشرفت‌ علمی جوانان موجب یأس دشمنان می شود

استفاده از ظرفیت بسیج برای مقابله با جنگ نرم/پیشرفت‌ علمی جوانان موجب یأس دشمنان می شود
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: همه توان و ظرفیت موثر بسیج در زمینه مقابله با جنگ نرم استکبار جهانی به خدمت گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ا  سبلان ما، سردار جلیل بابازاده قانع در نشست با مخترعین و نخبگان بسیجی که با حضور استاندار و مسئولان استانی در سالن شهید رجایی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: همه توان و ظرفیت موثر بسیج در زمینه مقابله با جنگ نرم استکبار جهانی به خدمت گرفته شده است.

وی افزود: دشمنان و بدخواهان این مرز و بوم با تمام توان و با توسل به شیوه‌های مختلف برای رسیدن به اهداف پلیدشان در عرصه جنگ نرم علیه کشورمان حرکات گسترده‌ای را آغاز کرده و قصد دارند به جامعه ایرانی آسیب برسانند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه هر گامی که جوانان ایرانی در مسیر پیشرفت‌های علمی بر می‌دارند، باعث مایوسی دشمنان و خنثی شدن توطئه‌ها می شود، گفت: بسیج برای کمک به نهادهای دولتی استان اردبیل به عنوان یک بازوی کمکی گام به پیش گذاشته است.

سردار بابازاده خاطر نشان کرد: سازمان بسیج علمی، فن آوری و پژوهش اردبیل با تمام توان خود در کنار سایر ارگان‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی این استان برای دستیابی بیش از پیش جوانان منطقه به موفقیت‌های علمی فعالیت می‌کند.

وی جوانان اردبیل را بسیار با استعداد دانست و تصریح کرد: بعضی از این عزیزان دارای ایده ها، طرح ها، اختراعها و کارهای ابتکاری جالب و موثر برای از میان برداشتن بخشی از مشکلات جامعه است که با تاسف گاهی به دلیل عدم استقبال از کارهای ابتکاری آنها، از ادامه راه دلسرد و نامید می شوند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679262
ارسال نظر
نظرات