شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/30 شناسه خبر: 1679330
در قالب طرح شهید سلیمانی انجام شد؛

توزیع بسته‌های معیشتی به مناسبت روز پرستار در نهاوند

توزیع بسته‌های معیشتی به مناسبت روز پرستار در نهاوند
با حضور امام‌جمعه و مسئولان تولیت آستان مقدس شاهزاده محمد (ع) نهاوند مرحله دیگری از توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی هم‌زمان با روز پرستار اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، پیبش از ظهر امروز در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام مغیثی امام‌جمعه، مسئولان و تولیت آستان مقدس شاهزاده محمد (ع) نهاوند به مناسبت روز پرستار و میلاد حضرت زینب (س) مرحله دیگری از توزیع بسته‌های معیشتی اجرا شد.

در این مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه که در قالب طرح بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

در این مرحله درمجموع ۴۵۰ بسته معیشتی و ۳۰۰ بسته حاوی اقلام شب یلدا و ۲۰۰ بسته میوه بین نیازمندان توزیع شد.

از این تعداد ۱۵۰ بسته معیشتی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهت توزیع ارسال‌شده و مابقی به همت خیرین، هیئت‌های مذهبی و گروه‌های جهادی تأمین و توزیع شد.

مراحل بعدی این رزمایش بزرگ تا سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طی سه مرحله انجام خواهد شد که درمجموع بیش از ۱۳۵۰ بسته معیشتی تأمین و توزیع می‌شود.

در مرحله قبل نیز توسط آستان مقدس شاهزاده محمد (ع) نهاوند ۳۰۰ بسته شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا و گوشت گوسفندی بین نیازمندان توزیع شد.

خیرین بزرگوار نهاوند می‌توانند با اهدا نذورات و خیرات خود به مرکز نیکوکاری آستان شاهزاده محمد (ع) نهاوند سهمی در سنت حسنه شاد کردن نیازمندان داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1679330
ارسال نظر
نظرات