شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/30 شناسه خبر: 1679413
استاندار اردبیل:

افزایش تخت های اورژانس بیمارستان سبلان/ پرستاران پا به پای کادر پزشکی ایثارگری می کنند

افزایش تخت های اورژانس بیمارستان سبلان/ پرستاران پا به پای کادر پزشکی ایثارگری می کنند
استاندار اردبیل گفت: تخت های اورژانس بیمارستان سبلان از هشت تخت به ۳۵ تخت افزایش پیدا می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان ما، اکبر بهنام جو ظهر امروز در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان سبلان و دیدار با پرستاران، اظهار داشت: این بیمارستان به دلیل تحت پوشش قرار دادن جمعیت بالای منطقه نیاز به افزایش تخت های اورژانس داشت که با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومانی در حال اجرا بوده ودر دهه فجر له بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به تلاش های ایثارگرانه پرستاران پا به پای کادر پزشکی، افزود: پرستاران در تمام مقاطع و به ویژه در ایام کرونا توانستند با تلاش و همکاری پزشکان در خدمت بیماران کرونایی باشند.

استاندار اردبیل گفت: در اجرای طرح سپهبد سلیمانی تلاش بسیجیان، پرستاران و پزشکان پا به پای هم به شناسایی بیماران کرونایی و قرار گرفتن آنان زیر نظر اقدامات درمانی منجر شد.

بهنام جو بیان کرد: در حال حاضر با تلاش گروه های درمان و بسیجیان تعداد بستری های بیمارستان سبلان از ۶۵ نفر به ۱۰ نفر رسیده است.

گفتنی است امروز استاندار اردبیل به همراه فرمانده سپاه حضرت عباس استان، معاون سیاسی استاندار و جمعی از مدیران ستادی و اجرایی به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان های اردبیل از پرستاران نمونه تجلیل بعمل آوردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679413
ارسال نظر
نظرات