شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 18:01 منتشر شده در مورخ: 1399/09/30 شناسه خبر: 1679520
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان:

مردم در شب یلدا با در خانه ماندن، تلاش پرستاران را ارج نهند

مردم در شب یلدا با در خانه ماندن، تلاش پرستاران را ارج نهند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان گفت: مردم در شب یلدا با در خانه ماندن، تلاش پرستاران را ارج نهاده و مانع تلاش مضاعف آن ها شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر(عج)خوزستان امروز در حاشیه مراسم تجلیل و تقدیر از پرستاران و افتتاح دو بخش درمانی در کلینیک دارالشفا سپاه خوزستان، اظهار داشت: تلاش عزیزان پرستار در خط مقدم مبارزه با کرونا قابل اندازه‌گیری نیست و نمی‌توانیم چیزی را با زحماتشان برابر بدانیم.

وی افزود: به همین خاطر به عنوان یک ذره‌ی بی‌مقدار حضور پیدا کردیم تا در اینجا از بخشی از زحماتشان تقدیر به عمل آوریم و اجر واقعی را حضرت پروردگار به آن‌ها عنایت خواهد کرد‌.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر(عج)خوزستان گفت: نکته‌ای که حائز اهمیت است و در این روز حساس باید عرض کنم، توجه مردم خوب، مومن، ولایتمدار و شهیدپرور استان خوزستان است که قدر این عزیزان را بدانند.

وی ادامه داد: به همین دلیل مردم در شب یلدا که یکی از نگرانی‌های این عزیزان است در خانه بمانند و در حقیقت تلاش پرستاران را اینگونه ارج نهاده و مانع تلاش مضاعف آن ها شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1679520
ارسال نظر
نظرات