شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/01 شناسه خبر: 1679694
رییس شورای شهر بوشهر خبر داد؛

نام‌گذاری یکی از میدان‌های شهر بوشهر به نام شهدای مدافع سلامت

نام‌گذاری یکی از میدان‌های شهر بوشهر به نام شهدای مدافع سلامت
پوربهی گفت: با تصویب شورا میدان جدید روبه‌روی پارک شغاب به‌عنوان کوچک‌ترین هدیه به کادر درمانی به نام مدافعان سلامت نام‌گذاری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ داریوش پوربهی رییس شورای شهر بوشهر با گرامی داشت روز پرستار، گفت: کادر درمانی بخصوص پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند و شاهد زحمات شبانه روزی آنها هستیم. 

وی افزود: در راستای قدردانی از کادر درمانی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سلامت طرح نام‌گذاری مکان‌های عمومی به نام مدافعان سلامت در شورا مطرح خواهد شد.

پوربهی اظهار کرد: با تصویب شورا میدان جدید روبه‌روی پارک شغاب به‌عنوان کوچک‌ترین هدیه به کادر درمانی به نام مدافعان سلامت نام‌گذاری شد.

رییس شورای شهر بوشهر افزود: از شهروندان درخواست داریم پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند و از پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان های شهر بوشهر که در خط مقدم مبارزه و درمان ویروس کرونا به صورت شبانه روزی جهت سلامتی همشهریان تلاش می کنند و جان خود را به خطر می اندازند تشکر می کنم. امیداروم هر چه سریعتر با همیاری همه شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

وی با اشاره به پروژه میدان آزادی، تاکید کرد: با همکاری شورا، شهرداری و استانداری در مجاورت میدان آزادی بوشهر تقاطع غیر همسطح ایجاد شد که براساس مصوبه شورای شهر نام این تقاطع آزادی است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679694
ارسال نظر
نظرات