شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/10/02 شناسه خبر: 1679965
چهره شاخص هفته لیگ فوتسال:

باختیم اما مدیریت از حرکت جوانمردانه‌ام حمایت کرد

باختیم اما مدیریت از حرکت جوانمردانه‌ام حمایت کرد
درخشانی می‌گوید: فصل سختی پیش رو داریم اما برای بار چهارم از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین درخشانی بازیکن تیم فوتسال مس سونگون که این هفته با حرکت جوانمردانه اش سوژه رسانه ها شد در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص وضعیت تیم اظهار داشت: شرایط باشگاه از نظر فنی تیم خیلی خوب است و کادر فنی بسیار خوبی داریم که سال قبل توانستند قهرمان لیگ برتر شوند.

وی با اشاره به شکست هفته اول لیگ برتر گفت: هفته به هفته بهتر می شویم و با کسب پیروزی‌های متوالی، برای بار چهارم از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهیم کرد.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون افزود: تمرینات تیم براساس پروتکل های بهداشتی که از طرف سازمان لیگ به باشگاه ابلاغ شده، در حال انجام است و قبل از شروع تمرینات کل مجموعه  تیم تست پی سی آر کرونا را انجام داده و مشکل خاصی وجود ندارد.

درخشانی در مورد حرکت جوانمردانه خود در بازی هفته قبل و خودداری از باز کردن دروازه خالی گلر مصدوم گفت: با اینکه تیم ما باخت اما اصلا پشیمان نیستم، حتی مدیریت و سرمربی تیم از حرکت من حمایت کردند.

وی تاکید کرد: اگر دوباره همان صحنه تکرار شود دوباره توپ را به بیرون خواهم زد، زمانی یک رویداد ورزشی و مسابقه، زیبا خواهد شد که روح پهلوانی و جوانمردی در آن وجود داشته باشد در صورتی که من اگر دروازه خالی را باز می کردم می توانستیم بازی را ببریم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون خطاب به هواداران نیز گفت: از مردم پرشور و غیور تبریز هم تشکر می کنم که بنده را مورد لطف و حمایت خود قرار دادند، ان شاالله زودتر ویروس کرونا از بین برود تا شاهد حضور دوباره تماشاگران در استادیوم باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679965
ارسال نظر
نظرات