شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:13 منتشر شده در مورخ: 1399/10/02 شناسه خبر: 1679966
امام جمعه نهبندان مطرح کرد؛

بی‌تقوایی؛ عامل دوری برخی خواص از جبهه حق/ هتاکان به نظام اسلامی، آبروی خود را می‌برند

بی‌تقوایی؛ عامل دوری برخی خواص از جبهه حق/ هتاکان به نظام اسلامی، آبروی خود را می‌برند
حجت الاسلام خزاعی گفت: افرادی که افراد به نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری جسارت می‌کنند، آبروی خود را می‌برند و این افراد از تقوا بی‌بهره شده یا اخلاص لازم را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص اظهارات و ساختارشکنی شیخ محمود امجد در مورد نظام جمهوری اسلامی ایران و توهین به مقام معظم رهبری در پی اعدام روح‌الله زم مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز، اظهار کرد: با کمال تأسف این روزها دیده می‌شود که فرد ساده‌لوحی که سر سفره نظام جمهوری اسلامی بزرگ شده و نظام به وی بها داده و هرآن‌چه را که دارد از جمله آموزه‌های دینی، آموزه‌هایی است که در مکتب امام خمینی(ره) آموخته، نسبت به نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری حرمت‌شکنی کرده است.

وی افزود: این فرد ناجوانمردانه و به بهانه‌های واهی حاکمیت نظام جمهوری را مورد هتک حرمت قرار داده است. به بهانه این‌که با یک جاسوس برخورد شده و حکم اسلامی در مورد وی اجرا شده این فرد به خود اجازه ساختارشکنی داده است.

امام جمعه نهبندان بیان کرد: زم مدیرکانال ضدانقلاب آمدنیوز، جاسوسی‌های زیادی علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده و با شبکه‌های جاسوسی بیگانه ارتباط برقرار کرده بود. در فتنه‌های سال 1396 و 1398 از طریق شبکه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی که در اختیار داشته علیه نظام جمهوری اسلامی سم‌پاشی کرده و آموزش نافرمانی مدنی به مردم داده و هزاران اقدام دیگر اما بالاخره توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج)، این عنصر نامطلوب دستگیر شد و قوه قضائیه نیز به صورت عادلانه با این فرد برخورد کرد.

حجت‌الاسلام خزاعی با بیان این‌که این جاسوس به صورت مکرر به کارهایی که انجام داده اعتراف کرده و به عنوان مفسد فی‌الارض و عنصر نابکار شناسایی و اعدام شد، بیان کرد: در یک تبانی جدی رسانه‌های بیگانه، اتحادیه اروپا و کسی که سر سفره نظام جمهوری اسلامی بوده در خصوص اعدام این جاسوس واکنش نشان داده و این اقدام را محکوم کردند.

وی اظهار کرد: از اتحادیه اروپا و رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب آن طرف آب که در خصوص اعدام زم موضع‌گیری کنند، تعجب نمی‌کنیم اما از فردی که سر سفره نظام جمهوری اسلامی بوده و بزرگ شده مایه تأسف است که صحبت‌های بسیار نامربوطی را بر زبان بیاورد.

امام جمعه نهبندان عنوان کرد: من این هتک حرمت را به عنوان خادم مردم در سنگر نماز جمعه، از طرف اعضای ستاد نماز جمعه و حوزه‌های علمیه شهرستان نهبندان محکوم کرده و تبعیت و تجدید عهد و میثاق مجددی با مقام معظم رهبری داریم.

حجت‌الاسلام خزاعی تصریح کرد: افرادی که به نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری جسارت می‌کنند آبروی خود را می‌برند وگرنه مقام معظم رهبری به لطف خدا موید به تأییدات الهی و از پشتیبانی مردم و امت حزب‌الله بهره‌مند هستند.

وی گفت: امجد و افرادی مانند وی با صحبت‌هایی که می‌کنند از کشتی انقلاب کنار زده می‌شوند.

امام جمعه نهبندان در خصوص انحراف این‌گونه افراد، عنوان کرد: انسان همواره باید تقوای الهی را پیشه کند، در امور خودش اخلاص داشته باشد و از مقام منیع امامت و ولایت تبعیت داشته باشد.

حجت‌الاسلام خزاعی گفت: مشخص می‌شود این‌گونه افراد به نوعی از تقوا بی‌بهره شده یا اخلاص لازم را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: تاریخ پر است از این‌گونه افرادی که بی‌محبتی کردند. طلحه و زبیر در زمان پیامبر اسلام(ص) و امیرالمومنین(ع) شخصیت‌های کمی نبودند اما چون دنیامدار بودند و نتوانستند دنیا را از خود دور کنند در مقابل امیرالمومنین(ع) ایستادند و عاقبت آن‌ها ختم به خیر نشد.

امام جمعه نهبندان گفت: در دوران انقلاب اسلامی نیز افرادی را داشتیم که جزو انقلابیون بودند اما وقتی که به دنیا گرایش کردند و نتوانستند ظرفیت اخلاص خود را بالا ببرند دیدیم که در برابر حاکمیت اسلامی و ولی فقیه ایستادند؛ ولایت فقیهی که امام خمینی(ره) فرمودند: "ولایت فقیه همان ولایت رسول‌الله(ص) است". ولی فقیه تمام شئوناتی که پیغمبر(ص) و امیرالمومنین(ع) داشتند را دارد. متأسفانه وقتی تقوا و اخلاص در کار نباشد انسان در برابر آموزه‌های دینی و ولایت فقیه می‌ایستد.

حجت‌الاسلام خزاعی تأکید کرد: روی‌آوردن به دنیا و کم‌شدن تقوا و اخلاص انسان را از مسیر حق دور می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1679966
ارسال نظر
نظرات