شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1399/10/02 شناسه خبر: 1680019
دبیر برگزار کننده اولین مسابقه یادداشت و دلنوشته شهید سلیمانی؛

استقبال ملی از اولین مسابقه یادداشت و دلنوشته شهید حاج قاسم سلیمانی/تاکنون 115 اثر ارسال شده است

استقبال ملی از اولین مسابقه یادداشت و دلنوشته شهید حاج قاسم سلیمانی/تاکنون 115 اثر ارسال شده است
دبیر برگزار کننده اولین مسابقه یادداشت و دلنوشته سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از ارسال 115 اثر در این دوره از جشنواره ملی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی همتی در گفتگو با سبلان ما، اظهار داشت: اولین جشنواره یادداشت و دلنوشته بمناسبت سالگرد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با همکاری معاونت مپتای فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل، پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما، بسیج رسانه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری استان اردبیل برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره از 20 آذرماه شروع بکار کرده است و تاکنون بیش از 115 اثر از اقصی نقاط کشور برای شرکت در این مسابقه ارسال شده است، افزود: با توجه با اینکه این جشنواره بصورت بومی و استانی برگزار میشد انتظار نمی رفت که این جشنواره بصورت ملی برگزار شود و استقبال بی نظیری از سرتاسر کشور صورت گرفته است.

 دبیر برگزار کننده اولین مسابقه یادداشت و دلنوشته شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شرکت کنندگان آثار خود را در سه بخش شعر، دلنوشته و یادداشت با محوریت و با یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ارسال می کنند که آثار بسیار خوب و بی نظیری به این جشنواره تا به امروز ارسال شده است.

همتی با بیان اینکه بخاطر استقبال خوب شرکت کنندگان در این جشنواره مهلت ارسال آثار از 5 دیماه به 9 دی تمدید شد، ابراز داشت: این جشنواره در سه مرحله داوری می شود، مرحله اول انتشار در کانال خبری سبلان ما، مرحله دوم انتشار در سایت پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما و مرحله نهایی با حضور داوران مجرب، آثار خوب انتخاب و نفرات برتر معرفی خواهند شد.

وی بیان کرد: بیشترین آثار از سنین زیر 20 سال و استان های تهران، گیلان، شیراز، اراک و اردبیل بوده است و انشاالله به نفرات برتر این آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680019
ارسال نظر
نظرات