شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680116
با حضور طلاب و روحانیون نهاوند برگزار شد؛

تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اظهارات ساختارشکنانه امجد

تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اظهارات ساختارشکنانه امجد
روحانیون و طلاب حوزه علمیه نهاوند در محکومیت سخنان هتاکانه محمود امجد تجمع اعتراض آمیزی برگزار کردند و با رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، پس از اظهارات سخیفانه محمود امجد امروز طلاب و روحانیون برادر و خواهر شهرستان نهاوند در تجمعی اعتراض خود را نسبت به این اقدام اعلام کردند و با آرمان های رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.

در این مراسم روحانیون با در دست داشتن نوشته هایی این اظهارات هتاکانه را محکوم کردند.حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در این مراسم گفت: دفاع از یک جنایتکار مانند زم با توجه به مشکلاتی که وی برای کشور ایجاد کرد و به جاسوسی برای دشمنان اعتراف کرده از طرف امجد باعث تعجب است.

وی اظهار داشت: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از هر نقشه ای استفاده می کنند  و رهبر معظم انقلاب اسلامی در مقابل این هجمه با قدرت ایستاده است.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: امروز بیش از هر زمان به بصیرت و دشمن شناسی نیاز داریم و باید با هوشیاری عمل کنیم.وی بیان داشت: در آستانه حماسه ۹ دی و روز تاریخی میثاق امت با ولایت قرار داریم که در این روز مردم حمایت و پشتیبانی خود را از ولایت اعلام کردند.

امام‌جمعه نهاوند در پایان گفت: در هر زمان گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بودیم از فتنه ها با سربلندی عبور کردیم و امروز هم برای عبور از مشکلات باید به فرامین ایشان عمل کنیم.

در ادامه این مراسم طلاب با سردادن شعارهایی اظهارات ساختار شکنانه محمود امجد را محکوم و بیانیه پایانی را قرائت کردند.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1680116
ارسال نظر
نظرات