شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/10/02 شناسه خبر: 1680119
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

منتظر اعلام لیست خبرنگاران زنجان برای اختصاص مسکن ملی هستیم

منتظر اعلام لیست خبرنگاران زنجان برای اختصاص مسکن ملی هستیم
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای اختصاص واحد مسکونی از طرح اقدام ملی مسکن به خبرنگاران، منتظر اعلام لیست خبرنگاران واجد شرایط از سوی دستگاه متولی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود بیات‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در یکی از جلسات شورای مسکن استان این قول به مدیریت ارشد استان داده شد که حاضریم برای مجموعه خبرنگاران و اصحاب رسانه از واحدهای مسکن ملی اختصاص دهیم.

وی با بیان اینکه اختصاص مسکن ملی به‌صورت تکی نمی‌شود و معرفی باید به صورت گروهی معرفی شوند، خاطرنشان کرد: لیست متقاضیان واجد شرایط باید حداقل 15 نفر به اداره کل راه و شهرسازی استان معرفی شود.

بیات‌منش با تاکید بر اینکه بهره‌مندی از مسکن ملی، شرایط خاص خود را دارد، تصریح کرد: در صورتی که لیست واجدیان شرایط از سوی دستگاه متولی اصحاب رسانه اعلام شود، حاضریم به قول خود عمل کرده و یکی از زمین‌های مناسب طرح را برای این قشر در نظر بگیریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در پاسخ به اینکه آیا افرادی که در طرح اقدام ملی ثبت‌نام نکرده بودند نیز می‌توانند در لیست خبرنگاران معرفی شوند، گفت: احراز تخصیص مسکن ملی دارای 5 شرط اصلی از جمله عدم مالکیت است که متقاضی باید واجد آن باشد اما در هر صورت، لیست متقاضیان بررسی شده و واجد شرایط بودن آن‌ها اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نکته دیگر این است که ممکن است فرد، ثبت‌نام کرده اما واجد شرایط نبوده و نام وی از سامانه، حذف شده که در هر صورت، اطلاعات آن‌ها بررسی می‌شود و اگر واجد نباشند، واحدی تخصیص نمی‌یابد.

بیات‌منش ابراز کرد: ما منتظریم تا لیست مربوطه معرفی شود و طبق قولی که داده بودیم عمل کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در خصوص موعد تحویل واحدهای مسکن ملی گفت: این امر، یک موضوع دوطرفه و دارای تعهدات متقابل است و در صورتی که متقاضیان، اقساط خود را در موعدهای اعلامی پرداخت کرده و همکاری لازم را داشته باشند ما نیز به تعهدات خود عمل کرده و واحدها در موعد مقرر تحویل داده می‌شوند.

وی اظهار داشت: راه و شهرسازی به تعهدات خود از قبیل تامین زمین، پیمانکار و سایر تعهدات عمل کرده و اکنون نوبت تعهدات متقاضیان است که مبالغ را به‌موقع واریز کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680119
ارسال نظر
نظرات