شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:40 منتشر شده در مورخ: 1399/10/02 شناسه خبر: 1680234
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:

ضرورت ساماندهی و نظارت محتوایی بر فضای مجازی/عده ای با متشنج کردن فضا قصد سوء استفاده دارند

ضرورت ساماندهی و نظارت محتوایی بر فضای مجازی/عده ای با متشنج کردن فضا قصد سوء استفاده دارند
عبدالله بحرالعلومی گفت: عده ای کثیر از فعالان محترم مجازی بدون هیچ قصد و غرضی فعالیت های ارزنده ای دارندکه باید حمایت شوند ولی افراد مغرض نیز هستند با متشنج کردن فضا سوء استفاده می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله بحرالعلومی در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، اظهار داشت:متاسفانه نابسامانی در فضای مجازی مشهود است و  چون نظارت خاصی در این فضا حاکم نیست شاهد آفت های نیز هستیم و  هرکسی می تواند بدون هیچ مجوزی  فعالیت کند.

وی افزود: عده ای کثیر از فعالان محترم مجازی بدون هیچ قصد و غرضی فعالیت های ارزنده ای دارندکه  باید حمایت شوند ولی افراد مغرض نیز هستند با متشنج کردن فضا سوء استفاده می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه ساماندهی فضای مجازی  در اردبیل ضروری است گفت:  برپایی کلاس های آموزشی برای کسانی صرفا بصورت تجربی به این فضا قدم گذاشته و کار رسانه ای می کنند ضروری است و در این زمینه از اساتید بومی و غیربومی استفاده خواهیم کرد. 

وی تصریح : از طرفی که باید نظارت و ساماندهی های لازم برای کسانی که می خواهند فضای مجازی را به تشنج بکشانند باید اعمال شود.

بحرالعلومی تاکید کرد: کشور ما امروز در حوزه اقتصادی تحت تاثیر تحریم های ظالمانه ای قرار گرفته است و از سوی دیگر هجمه های مختلف فرهنگی در ابعاد وسیع به مردم و به ویژه جوانان و نوجوان ما وارد می شود که در این زمینه باید  برنامه ویژه ای داشته باشیم و این وظیفه ذاتی بوده و تعارف بردار نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: از فعالان عرصه مجازی می خواهیم برای ساماندهی و نظارت بر محتوای  فضای مجازی استان راهکار های خود را ارائه داده و یاریگر ما باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680234
ارسال نظر
نظرات