شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680480
مسئولی که از مصوباتش بی‌اطلاع است؛

موانع ایجاد شده در ورودی راسته بازار بناب؛ درست یا غلط!

موانع ایجاد شده در ورودی راسته بازار بناب؛ درست یا غلط!
اخیراً موانع فلزی در ورودی و خروجی راسته بازار بناب تعبیه شده است که به دنبال آن حواشی زیادی در فضای مجازی به خود اختصاص داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انعکاس بناب یکی از مواردی که طی روزهای گذشته در فضای مجازی مطرح شد و دست به دست می شود،  راه بندهای عجیب نصب شده در ورودی بازار بناب است.

اما نکته قابل تامل در این بین بی اطلاعی برخی مسئولان شهری از نصب این موانع است و جالب اینجاست که همین مسئول بی اطلاع در شورای ترافیک طی مصوبه ای که در بند ششم آمده است آن را امضا کرده و به تصویب اعضای شورای ترافیک رسیده است.

در بند ششم مصوبه شورای ترافیک شهرستان بناب آمده است "با توجه به درخواست نیروی محترم انتظامی برای ایجاد امنیت بیشتر کسبه و بازار مقرر شده هیئت امنای محترم راسته بازار و سایر بازارها با هماهنگی فرماندهی انتظامی و شهرداری محترم نسبت به نصب و ایجاد موانع فلزی در ورودی های بازار و در صورت نیاز در پیاده روها جهت جلوگیری از عبور موتورسیکلت با در نظر گرفتن راه عبور برای معلولین عزیز و اتفاقات اقدام کنند."

گذشته از مسئول بی اطلاع، اعضای شورای شهر نیز کاملاً در جریان این کار بوده اند و برای ایجاد موانع برای امنیت بازار موافقت کردند.

نگارنده راجع به صحیح یا غلط بودن این موانع نظری ندارد اما اگر به سایر شهرهای همجوار دقت کنید در برخی بازارهای سرپوشیده در پیاده روها، همین موانع وجود دارد؛ به خصوص در بازارهایی که بیشتر صنف طلافروشی ها فعالیت دارند. صرف نظر از اینکه مسئولان شهری برای رفع مسئولیت، توپ را به زمین دیگری می‌اندازند، بااندکی تامل، درمی یابیم همین مطلب، روش مناسب برای سرقت ها می تواند باشد.

از طرفی برخی از همشهریان عزیز نیز گلایه دارند که افراد دارای معلولیت و دارای چرخ دستی نمی‌تواند از این موانع عبور کند، با بررسی های صورت گرفته که در تصاویر بالا مشاهده می کنید هر دو مورد به راحتی می‌توانند از موانع رد شوند. در این نوشته، سوای اینکه خواستیم بی اطلاعی برخی مسئولان شهری را متذکرشویم، از طرفی قضاوتِ درست یا نادرست بودن نصب موانع را به خود مردم می‌سپاریم و طی نظرسنجی که درج خواهد شد، از مخاطبان عزیز میخواهیم به درست یا نادرست بودن ایجاد موانع در ورودی و خروجی بازار بناب نظر دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680480
ارسال نظر
نظرات