شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680501
افزایش انتقادات از پست اینستاگرامی پزشکیان؛

ما بکاریم و دیگران نخورند!

ما بکاریم و دیگران نخورند!
اظهارات مسعود پزشکیان درباره لزوم افتتاح پروژه خط راه آهن تبریز میانه با انتقاد فعالان فضای مجازی همراه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج؛ پست اینستاگرامی مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، درباره تکمیل پروژه خط آهن بستان آباد-تبریز، با واکنش‌ فعالین فضای مجازی همراه بود.

پزشکیان در بخشی از توضیحات خود برای افتتاح بزرگراه تبریز-سهند نوشته است: «این پروژه اگر باقی بماند تمام زحماتی که در این پروژه در این دولت انجام شده است به نام دولت بعدی تمام خواهد شد.»

کاربران فضای مجازی این سخنان را قبیله‌گرایی سیاسی دانسته‌ و طرح چنین موضوعاتی را سخیف و دور از شان نمایندگان و دولتمردان میدانند.

نماینده مردم تبریز در حالی این سخنان را عنوان می‌کند که افتتاح بسیاری از پروژه‌های عمرانی در طول ۷ سال گذشته، توسط دولت نهم و دهم کلنگ زنی و هرکدام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزکیی داشته‌اند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، چندی پیش گفته بود: با وجود زمان محدود قرار است چند پروژه عمرانی را در شهردای تهران کلنگ زنی کنیم و دوره‌های بعدی تکمیل کنند. چرا که دیگران کاشتند و ما خوردیم؛ ما هم بکاریم و دیگران بخورند.

اما پزشکیان برخلاف روال مرسوم در اداره کشور، معتقد است نباید پروژه‌ای که در یک دولت مقدمات آن انجام شده، نباید توسط دولت دیگر تکمیل شود!

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680501
ارسال نظر
نظرات