شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680519
وعده‌هایی که یاس آورد؛

وضعیت وخیم موزه‌دار تبریزی/ بدقولی شهرداری تبریز و هجوم طلبکاران

وضعیت وخیم موزه‌دار تبریزی/ بدقولی شهرداری تبریز و هجوم طلبکاران
صاحب موزه مشاغل که با بدقولی شهرداری و هجوم طلبکاران مواجه شده روز گذشته به دلیل خونریزی داخلی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، موزه مشاغل تبریز بالا و پایین‌های بسیاری داشته و در چند ماه گذشته حواشی بسیاری پیرامون آن به وجود آمده است. موزه‌ه‌ای که با وعده‌های شهرداری سابق برای پرداخت هزینه‌های آن برپا شد اما با بدقولی مدیران وقت و فعلی مواجه شد و حتی پای صاحب موزه مشاغل را به زندان باز کرد. رضا سرابی اقدم که صاحب موزه مشاغل است با وعده‌های مدیران شهری سابق اقدام به برپایی موزه مشاغل کرد و حتی مجبور به فروش خانه و قرض گرفتن برای سرپا کردن این موزه کرد، این روزها حال خوشی ندارد و با خونریزی داخلی در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بستری است.

تابستان سال جاری بود که به دلیل عدم انجام تعهدات شهرداری در قبال پرداخت هزینه موزه مشاغل، طلبکاران این هنرمند تبریزی را به زندان انداختند و بعد از مدتی وی با وثیقه آزاد شد. بعد از رسانه‌ای شدن این مطلب و مصاحبه‌های این موزه‌دار تبریزی که بدقولی مدیران شهرداری را افشا می‌کرد مسئولین شهرداری وعده خرید تمام اقلام موزه مشاغل به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را دادند. این در حالی بود که بعضا تنها یک قلم از این اشیا به همین ارزش است اما با این وجود سرابی اقدم قبول کرد، اقلام موزه مشاغل را با همین مبلغ تحویل شهرداری دهد تا بار بدهی‌هایش را کم کند.

از سوی دیگر مسئولین شهرداری این هنرمند تبریزی را مجبور به عذرخواهی از شهرداری کردند و پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان تصویب شده برای خرید اقلام موزه مشاغل را منوط به عذرخواهی دانستند. اگرچه این هنرمند تبریزی از مسئولین شهرداری عذرخواهی کرد اما تا به امروز خبری از پرداخت این مبلغ نشده است.

در طرف دیگر طلبکاران این هنرمند تبریزی که از ارزش اقلام آگاه بوده و در پی این هستند تا با روانه کردن سرابی اقدم به زندان این اموال با ارزش را مصادره کنند.

فشارهای طلبکاران و بدقولی شهرداری موجب شد تا روز گذشته سرابی اقدم به خاطر خونریزی داخلی در بیمارستان سینا بستری شود که با وخیم شدن وضعیت جسمی، وی را به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل کردند.

در حالیکه اردیبهشت امسال کمیسیون فرهنگی پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان بابت اقلام موزه مشاغل را تصویب کردند تا به امروز این امر محقق نشده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680519
ارسال نظر
نظرات