شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680542
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

تبدیل مکتب سلیمانی به الگوی آموزشی و تربیتی کشور/خروج آمریکا از منطقه، خواست مردم است

تبدیل مکتب سلیمانی به الگوی آموزشی و تربیتی کشور/خروج آمریکا از منطقه، خواست مردم است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گرفتن انتقام خون شهید سلیمانی حتمی و خواست مردم است که با شکست نرم افزاری و اخراج آمریکا از منطقه این انتقام سخت محقق خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حسن باقری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی با لقب سردار دلها و شخصیت و چهره بین المللی خود محبوبیت خاصی بین اقشار مختلف مردم ایران و حتی دنیا دارد، اظهار داشت: حاج قاسم مختص به ایران نیست و از اقصی نقاط دنیا و اکثرا کشورهای مسلمان ارق و تعصب خاصی به سید الشهدای مقاومت دارند.

وی با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه باید سیلی سخت غلبه ی نرم افزاری بر هیمنه ی پوچ استکبار زده شود، افزود: گرفتن انتقام خون پاک شهید سلیمانی حتمی و خواست مسلمانان و مردم خاورمیانه است که با شکست نرم افزاری و اخراج آمریکا از منطقه این انتقام سخت محقق خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به اصول شش گانه مکتب سلیمانی، گفت: این اصول مکتب شهید سلیمانی باید به الگوی آموزشی و تربیتی کشور تبدیل شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه مراکز تربیت معلم و آموزشی محورهای شش گانه مکتب حاج قاسم را بعنوان راهبرد آموزشی قرار دهند، تصریح کرد: اگر معلمان ما بتوانند با فراگیری این اصول دانش آموزانی در مکتب حاج قاسم را تربیت کنند، افرادی امین، مکتبی و ولایتمدار آینده کشور را مدیریت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1680542
ارسال نظر
نظرات