شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 17:32 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680574

تصادف ۳ خودرو در محور صومعه سرا به ضیابر ۹ مصدوم برجای گذاشت + تصاویر

تصادف ۳ خودرو در محور صومعه سرا به ضیابر ۹ مصدوم برجای گذاشت + تصاویر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: برخورد یک دستگاه پیکان با خودروی پراید و یک دستگاه یدک کش کامیون در محور صومعه سرا به ضیابر ۹ مصدوم بر جای گذاشت‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سیاوش غلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به اعلام وقوع این حادثه اظهار کرد: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح روز جاری در محور صومعه سرا به ضیابر یک حادثه برخورد خودروی سواری پیکان با خودروی پراید و یک دستگاه یدک کش کامیون رخ داد.

غلامی با اشاره به امدادرسانی عوامل امدادی جمعیت هلال احمر گفت: پس از اعلام گزارش وقوع حادثه نجاتگران پایگاه کلیدبر شهرستان صومعه سرا به همراه عوامل اورژانس در محل وقوع حادثه حاضر شده و نسبت به اقدامات اولیه امدادی و عملیات رها سازی اقدام کردند.

غلامی ضمن اشاره به نحوه امدادرسانی عوامل امدادی جمعیت هلال احمر افزود: در راستای امدادرسانی، ۲ نفر از مصدومین حادثه با امکانات نجات توسط عوامل امدادی هلال احمر رهارسازی شده و یک مصدوم توسط جمعیت و ۸ مصدوم دیگر حادثه مذکور توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، یادآور شد: تلفن ۱۱۲ (ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1680574
ارسال نظر
نظرات