شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1399/10/03 شناسه خبر: 1680600
‍ فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در قزوین خبر داد؛

کاهش ۶۰ درصدی میزان مرگ‌ومیر کرونایی در قزوین/ طی ۲۴ساعت گذشته هیچ مورد فوتی کرونا نداشتیم

کاهش ۶۰ درصدی میزان مرگ‌ومیر کرونایی در قزوین/ طی ۲۴ساعت گذشته هیچ مورد فوتی کرونا نداشتیم
منوچهر حبیبی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ گونه مورد فوتی کرونا در سطح استان گزارش نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ۵۰ درصد استان یعنی شهرستان‌های آبیک، البرز و آوج در وضعیت زرد بوده و میزان بستری بیماران کرونایی به نسبت ابتدای آذرماه ۵۰درصد کاهش یافته است.

وی افزود: میزان مرگ‌ومیر کرونایی ۶۰درصد کاهش یافته است و شهرستان تاکستان و آوج در چهار روز گذشته هیچ‌گونه فوتی نداشته است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونای استان قزوین تصریح کرد: با توجه به کاهش بیماران کرونایی که نیاز به بستری دارند تعداد بیمارستان‌ها را کاهش داده و محدود کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در تمامی شهرستان‌های استان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و ورود پلاک‌های غیر بومی به استان و خروج پلاک‌های بومی از استان کماکان ممنوع است و در صورت تخلف مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: رسیدن به وضعیت سفید، با اهتمام مردم، بزودی محقق خواهد شد و طرح محله محور شهید سلیمانی، رسیدن به وضعیت سفید را تسریع می‌کند.

وی در پایان بیان کرد: رعایت پروتکل‌ها در جامعه نهادینه شده است به نحوی که نزدن ماسک به عنوان یک امر بد و زشت تلقی می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1680600
ارسال نظر
نظرات